2:1
Sparta Jazgarzew
vs.
Mszczonowianka
  Rozgrywka: IV liga mazowiecka, gr. południowa, 2017/18
  Data: 2018.06.14 18.30
  Zobacz: metryka
  Zobacz: terminarz
  1. Broń Radom 62 pkt  
  2. Mazur Karczew 62 pkt  
  3. Pogoń Grodzisk Maz. 59 pkt  
  4. Pilica Białobrzegi 56 pkt  
  5. Mszczonowianka 56 pkt  
  6. Oskar Przysucha 54 pkt  
  7. Sparta Jazgarzew 49 pkt  
  8. Błonianka 49 pkt  
  9. Energia K-ce 47 pkt  
  10. LKS Jedlińsk 43 pkt  
  11. UMKS Piaseczno 37 pkt  
  12. Wilga Garwolin 31 pkt  
  13. Znicz II Pruszków 24 pkt  
  14. LKS Promna 17 pkt  
  15. Naprzód Skórzec 15 pkt  
  16. Perła Złotokłos 12 pkt  
IV liga mazowiecka, gr. południowa, 2017/18

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra

Tabela sezon 2017/18
  Drużyna M W R P Pkt Bramki
1   Broń Radom 30 19 5 6 62 87 38
2   Mazur Karczew 30 19 5 6 62 66 35
3   Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 18 5 7 59 70 28
4   Pilica Białobrzegi 30 17 5 8 56 63 28
5   KS Mszczonowianka 30 17 5 8 56 60 43
6   Oskar Przysucha 30 16 6 8 54 64 44
7   Sparta Jazgarzew 30 16 1 13 49 60 54
8   Błonianka Błonie 30 14 7 9 49 58 43
9   Energia Kozienice 30 14 5 11 47 49 43
10   LKS Jedlińsk 29 13 4 12 43 60 40
11   UMKS Piaseczno 30 10 7 13 37 60 57
12   Wilga Garwolin 30 8 7 15 31 35 66
13   Znicz II Pruszków 30 6 6 18 24 32 67
14   LKS Promna 29 3 8 18 17 26 71
15   Naprzód Skórzec 30 3 6 21 15 41 104
16   LKS Perła Złotokłos 30 2 6 22 12 20 91


Legenda:
M - mecze (rozegrane spotkania)
W - wygrane
R - remisy
P - przegrane
Pkt - punkty
Bramki - bramki zdobyte/bramki stracone
- awans
- baraze
- spadek


Tabela krzyżowa
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1.Bro 2:1 4:0 0:4 3:2 1:2 2:4 3:2 6:1 3:2 1:1 2:2 7:0 3:0 2:0 2:1 1:0
2.Maz 1:1 2:1 0:0 1:0 1:1 2:1 4:1 2:3 2:1 5:1 1:0 5:0 1:1 4:1 2:0
3.Pog 2:0 1:0 2:0 0:2 0:0 0:2 1:3 1:0 1:2 2:3 4:1 2:0 3:0 4:2 5:0
4.Pil 3:4 1:2 1:1 4:0 1:0 0:1 1:0 2:0 2:2 0:0 3:0 4:0 3:0 2:0
5.Msz 2:3 3:2 0:2 3:2 3:0 5:0 1:1 2:1 3:3 2:0 1:0 2:0 1:0 1:1 3:0
6.Osk 3:1 0:1 1:0 0:7 4:3 0:2 5:1 4:1 2:1 0:0 0:1 3:0 3:0 3:3 4:0
7.Spa 0:3 3:6 1:2 1:0 2:1 2:4 2:1 3:2 0:2 0:2 2:3 4:1 2:1 6:2 4:0
8.Bło 4:3 1:3 2:2 0:0 2:2 2:0 1:2 0:0 0:1 3:0 3:1 3:1 0:0 5:0 8:0
9.Ene 1:4 0:1 0:5 2:0 3:2 3:2 1:0 1:1 3:1 1:3 0:0 2:0 2:0 5:1 4:0
10.LKS 0:2 2:2 0:2 1:2 0:1 1:3 4:2 0:1 1:1 3:1 0:1 7:0 6:0 2:0
11.UMK 1:1 3:1 1:3 2:3 1:2 2:2 0:1 1:5 1:2 2:4 1:1 2:0 3:0 4:0 4:2
12.Wil 0:0 2:1 2:2 0:4 3:2 0:2 1:3 4:2 1:2 1:2 0:0 1:2 2:2 1:2 3:2
13.Zni 0:5 0:4 2:2 1:2 2:2 3:3 0:1 0:3 0:2 2:1 4:3 4:0 6:0 0:0 0:1
14.LKS 0:6 1:3 1:5 0:6 1:2 1:6 1:1 0:2 1:1 1:2 3:0 1:2 1:1 1:1 2:2
15.Nap 0:3 1:5 0:5 2:3 3:5 2:4 4:5 3:0 0:4 1:5 1:4 4:3 0:3 2:6 3:3
16.Per 0:2 1:2 0:6 1:3 1:2 0:1 0:6 0:1 2:0 1:7 2:2 1:1 0:0 0:1 1:1
  1. Marcin Gregorowicz 15 goli  
  2. Piotr Cudny 10 goli  
  3. Mateusz Gliński 6 goli  
  4. Kamil Marciniak 5 goli  
  5. Daniel Dylewski 5 goli  
  6. Jakub Sosnowski 4 gole  
  7. Piotr Wójcik 3 gole  
Pełna tabela
30 kolejka
Wilga Garwolin 1:2Naprzód Skórzec
Perła Złotokłos 2:2UMKS Piaseczno
LKS Promna 0:6Pilica Białobrzegi
Oskar Przysucha 4:1Energia K-ce
Mazur Karczew 4:1Błonianka
LKS Jedlińsk 7:0Znicz II Pruszków
Broń Radom 0:4Pogoń Grodzisk Maz.
Sparta Jazgarzew 2:1Mszczonowianka
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012-2018 www.mszczonowianka.pl