2:0
Mszczonowianka
vs.
Perła Zł.
  Rozgrywka: IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19
  Data: 2019.03.23 13:00
  Zobacz: metryka
  Zobacz: terminarz
  1. Pogoń Grodzisk Maz. 45 pkt  
  2. Pilica Białobrzegi 35 pkt  
  3. Błonianka 35 pkt  
  4. Oskar Przysucha 32 pkt  
  5. UMKS Piaseczno 28 pkt  
  6. Mszczonowianka 27 pkt  
  7. Energia K-ce 25 pkt  
  8. Mazur Karczew 23 pkt  
  9. Wilga Garwolin 23 pkt  
  10. Radomiak II 20 pkt  
  11. KS Raszyn 20 pkt  
  12. LKS Promna 20 pkt  
  13. Sparta Jazgarzew 17 pkt  
  14. Orzeł Unin 15 pkt  
  15. Znicz II Pruszków 14 pkt  
  16. Perła Zł. 0 pkt  
Z jakiego powodu nie chodzisz na mecze Mszczonowianki?
brak czasu
złe warunki na stadionach
nie lubię meczów na żywo
nie interesuje mnie to
brak dodatkowych atrakcji
nie mam z kim i¶ć
przeszkadzaj± mi zobowi±zania rodzinne
jestem wtedy w pracy
interesuj± mnie tylko wyniki
nie wiem kiedy mecze się odbywaj±
IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra

Kluby sezon 2018/19
  Nazwa Rok założenia
  KS Mszczonowianka
  Barwy: czerwony-biały-zielony
1957
  Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  Barwy: czerwono-białe
1922
  Pilica Białobrzegi
  Barwy: biało-czerwone
1922
  Energia Kozienice
  Barwy: żółto-niebieskie
2007
  Znicz II Pruszków
  Barwy: żółto-czerwone
1923
  Błonianka Błonie
  Barwy:
  Wilga Garwolin
  Barwy: czerwono-niebiesko-czarne
1922
  Sparta Jazgarzew
  Barwy: niebiesko-żółte
1992
  Oskar Przysucha
  Barwy:
  KS Raszyn
  Barwy:
  Mazur Karczew
  Barwy:
  UMKS Piaseczno
  Barwy:
  LKS Promna
  Barwy:
  Radomiak II Radom
  Barwy:
  Orzeł Unin
  Barwy:
  Perła Złotokłos
  Barwy:
vs.
Mszczonowianka
vs.
UMKS Piaseczno
  Rozgrywka: IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19
  Data: 2019.03.30 13:00
  Zobacz: terminarz
  1. Piotr Cudny 16 goli  
  2. Mateusz Białek 10 goli  
  3. Mateusz Gliński 5 goli  
  4. Cezary Majchrzak 2 gole  
  5. Daniel Dylewski 2 gole  
  6. Sebastian Janik 1 gol  
  7. Jakub Sosnowski 1 gol  
Pełna tabela
17 kolejka
Mazur Karczew -:- UMKS Piaseczno
Sparta Jazgarzew 1:1LKS Promna
Oskar Przysucha 1:1Energia K-ce
KS Raszyn -:- Błonianka
Pilica Białobrzegi -:- Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków -:- Pogoń Grodzisk Maz.
Orzeł Unin 1:0Radomiak II
Mszczonowianka 2:0Perła Zł.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012-2019 www.mszczonowianka.pl