0:1
Mszczonowianka
vs.
Mazur Karczew
  Rozgrywka: IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19
  Data: 2018.11.17 12:30
  Zobacz: metryka
  Zobacz: terminarz
  1. Pogoń Grodzisk Maz. 45 pkt  
  2. Pilica Białobrzegi 35 pkt  
  3. Błonianka 35 pkt  
  4. Oskar Przysucha 31 pkt  
  5. UMKS Piaseczno 28 pkt  
  6. Mszczonowianka 24 pkt  
  7. Energia K-ce 24 pkt  
  8. Mazur Karczew 23 pkt  
  9. Wilga Garwolin 23 pkt  
  10. Radomiak II 20 pkt  
  11. KS Raszyn 20 pkt  
  12. LKS Promna 19 pkt  
  13. Sparta Jazgarzew 16 pkt  
  14. Znicz II Pruszków 14 pkt  
  15. Orzeł Unin 12 pkt  
  16. Perła Zł. 0 pkt  
IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra

Tabela sezon 2018/19
  Drużyna M W R P Pkt Bramki
1   Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 15 0 1 45 58 9
2   Pilica Białobrzegi 16 11 2 3 35 51 17
3   Błonianka Błonie 16 11 2 3 35 40 15
4   Oskar Przysucha 16 10 1 5 31 34 19
5   UMKS Piaseczno 16 9 1 6 28 38 27
6   KS Mszczonowianka 16 7 3 6 24 34 24
7   Energia Kozienice 16 7 3 6 24 24 25
8   Mazur Karczew 16 7 2 7 23 26 27
9   Wilga Garwolin 16 7 2 7 23 25 33
10   Radomiak II Radom 15 6 2 7 20 28 34
11   KS Raszyn 16 6 2 8 20 25 37
12   LKS Promna 17 5 4 8 19 17 29
13   Sparta Jazgarzew 15 5 1 9 16 18 34
14   Znicz II Pruszków 17 4 2 11 14 20 22
15   Orzeł Unin 16 3 3 10 12 21 46
16   Perła Złotokłos 16 0 0 16 0 2 63


Legenda:
M - mecze (rozegrane spotkania)
W - wygrane
R - remisy
P - przegrane
Pkt - punkty
Bramki - bramki zdobyte/bramki stracone
- awans
- baraze
- spadek


Tabela krzyżowa
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1.Pog 0:1 1:0 3:1 6:0 5:1 7:1 2:0 3:2 3:0
2.Pil 0:1 4:2 1:3 7:0 5:0 1:1 5:0 7:0 5:0
3.Bło 4:0 3:0 3:2 4:0 1:1 3:0 1:1 2:1
4.Osk 1:2 1:5 3:0 2:1 1:2 4:0 3:1 6:0
5.UMK 1:3 1:2 1:2 1:0 3:2 3:2 0:0 0:2 6:1
6.Msz 1:1 0:1 1:2 3:1 5:2 3:0 1:1
7.Ene 1:0 3:5 0:2 0:1 1:4 1:3 1:1 3:1
8.Maz 1:3 1:1 0:2 2:1 1:4 6:1 2:1 1:1 2:0
9.Wil 0:7 0:1 0:2 3:6 2:4 2:1 2:1 2:1 1:1
10.Rad 3:3 3:1 1:1 4:1 4:0 5:0
11.KS 0:2 2:3 0:4 2:1 4:1 1:3 3:0
12.LKS 2:3 1:2 0:1 1:1 1:0 0:2 0:4 2:0
13.Spa 0:6 1:2 2:0 1:2 0:4 1:0 5:0
14.Zni 0:2 0:1 3:0 3:0 1:2 1:2 1:2 3:0
15.Orz 0:6 1:6 2:2 0:1 1:2 5:1 1:0 6:0
16.Per 0:6 0:5 1:2 0:5 0:1 0:3 0:3 1:3
  1. Piotr Cudny 15 goli  
  2. Mateusz Białek 7 goli  
  3. Mateusz Gliński 5 goli  
  4. Daniel Dylewski 2 gole  
  5. Sebastian Janik 1 gol  
  6. Michał Zalewski 1 gol  
  7. Cezary Majchrzak 1 gol  
Pełna tabela
16 kolejka
Perła Zł. 0:3Radomiak II
Pogoń Grodzisk Maz. 3:0Orzeł Unin
Znicz II Pruszków 1:2Wilga Garwolin
Błonianka 4:0Pilica Białobrzegi
Energia K-ce 1:1KS Raszyn
LKS Promna 2:3Oskar Przysucha
UMKS Piaseczno 0:2Sparta Jazgarzew
Mszczonowianka 0:1Mazur Karczew
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012-2019 www.mszczonowianka.pl