3:1
Mszczonowianka
vs.
Błonianka
  Rozgrywka: IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19
  Data: 2019.04.19 17:30
  Zobacz: metryka
  Zobacz: terminarz
  1. Pogoń Grodzisk Maz. 55 pkt  
  2. Pilica Białobrzegi 45 pkt  
  3. Błonianka 44 pkt  
  4. Mszczonowianka 39 pkt  
  5. Oskar Przysucha 38 pkt  
  6. MKS Piaseczno 37 pkt  
  7. Mazur Karczew 33 pkt  
  8. Znicz II Pruszków 27 pkt  
  9. KS Raszyn 26 pkt  
  10. Energia K-ce 26 pkt  
  11. Wilga Garwolin 24 pkt  
  12. LKS Promna 24 pkt  
  13. Radomiak II 23 pkt  
  14. Sparta Jazgarzew 19 pkt  
  15. Orzeł Unin 18 pkt  
  16. Perła Zł. 1 pkt  
Z jakiego powodu nie chodzisz na mecze Mszczonowianki?
brak czasu
złe warunki na stadionach
nie lubię meczów na żywo
nie interesuje mnie to
brak dodatkowych atrakcji
nie mam z kim iść
przeszkadzają mi zobowiązania rodzinne
jestem wtedy w pracy
interesują mnie tylko wyniki
nie wiem kiedy mecze się odbywają
IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra

Terminarz sezon 2018/19
1 kolejka
Mazur Karczew 1:4 Mszczonowianka  
Orzeł Unin 0:6 Pogoń Grodzisk Maz.  
Pilica Białobrzegi 4:2 Błonianka  
KS Raszyn 0:4 Energia K-ce  
Oskar Przysucha 1:2 LKS Promna  
Sparta Jazgarzew 0:6 MKS Piaseczno  
Wilga Garwolin 2:1 Znicz II Pruszków  
Radomiak II 5:0 Perła Zł.  
2 kolejka
Perła Zł. 0:5 Mszczonowianka  
MKS Piaseczno 3:2 Mazur Karczew  
LKS Promna 0:4 Sparta Jazgarzew  
Energia K-ce 0:1 Oskar Przysucha  
Błonianka 1:1 KS Raszyn  
Wilga Garwolin 0:1 Pilica Białobrzegi  
Pogoń Grodzisk Maz. 3:2 Znicz II Pruszków  
Radomiak II 4:0 Orzeł Unin  
3 kolejka
Orzeł Unin 6:0 Perła Zł.  
Znicz II Pruszków 1:2 Radomiak II  
Pilica Białobrzegi 0:1 Pogoń Grodzisk Maz.  
KS Raszyn 2:1 Wilga Garwolin  
Oskar Przysucha 3:0 Błonianka  
Sparta Jazgarzew 1:2 Energia K-ce  
Mazur Karczew 2:1 LKS Promna  
MKS Piaseczno 3:2 Mszczonowianka   2018.08.18 11.00
4 kolejka
LKS Promna 1:2 Mszczonowianka   2018.08.25 17.00
Błonianka 1:1 Sparta Jazgarzew  
Energia K-ce 1:3 Mazur Karczew  
Pilica Białobrzegi 7:0 Radomiak II  
Orzeł Unin 1:0 Znicz II Pruszków  
Pogoń Grodzisk Maz. 5:1 KS Raszyn  
Wilga Garwolin 0:2 Oskar Przysucha  
Perła Zł. 1:2 MKS Piaseczno  
5 kolejka
Pilica Białobrzegi 7:0 Orzeł Unin  
Sparta Jazgarzew 1:2 Wilga Garwolin  
Mazur Karczew 0:2 Błonianka  
MKS Piaseczno 0:0 LKS Promna  
KS Raszyn 4:1 Radomiak II  
Mszczonowianka 1:1 Energia K-ce   2018.09.01 12:30
Oskar Przysucha 1:2 Pogoń Grodzisk Maz.  
Znicz II Pruszków 3:0 Perła Zł.  
6 kolejka
Perła Zł. 1:3 LKS Promna  
Energia K-ce 1:4 MKS Piaseczno  
Błonianka 3:1 Mszczonowianka   2018.09.09 11:00
Wilga Garwolin 2:1 Mazur Karczew  
Pogoń Grodzisk Maz. 2:0 Sparta Jazgarzew  
Radomiak II 3:3 Oskar Przysucha  
Orzeł Unin 0:1 KS Raszyn  
Znicz II Pruszków 0:2 Pilica Białobrzegi  
7 kolejka
Mszczonowianka 1:2 Wilga Garwolin   2018.09.15 17:00
Pilica Białobrzegi 5:0 Perła Zł.  
KS Raszyn 1:3 Znicz II Pruszków  
Oskar Przysucha 3:1 Orzeł Unin  
Mazur Karczew 1:3 Pogoń Grodzisk Maz.  
MKS Piaseczno 1:2 Błonianka  
LKS Promna 0:1 Energia K-ce  
8 kolejka
Perła Zł. 0:1 Energia K-ce  
Błonianka 3:0 LKS Promna  
Wilga Garwolin 3:6 MKS Piaseczno  
Pogoń Grodzisk Maz. 3:1 Mszczonowianka   2018.09.22 13:00
Radomiak II 4:1 Mazur Karczew  
Orzeł Unin 5:1 Sparta Jazgarzew  
Znicz II Pruszków 0:1 Oskar Przysucha  
Pilica Białobrzegi 5:0 KS Raszyn  
9 kolejka
KS Raszyn 3:0 Perła Zł.  
Oskar Przysucha 1:5 Pilica Białobrzegi  
Sparta Jazgarzew 1:0 Znicz II Pruszków  
Mazur Karczew 1:1 Orzeł Unin  
Mszczonowianka 3:1 Radomiak II   2018.09.30 12:30
MKS Piaseczno 1:3 Pogoń Grodzisk Maz.  
LKS Promna 1:1 Wilga Garwolin  
Energia K-ce 0:2 Błonianka  
10 kolejka
Perła Zł. 0:5 Błonianka  
Wilga Garwolin 2:4 Energia K-ce  
Pogoń Grodzisk Maz. 7:1 LKS Promna  
Radomiak II 3:1 MKS Piaseczno  
Orzeł Unin 2:2 Mszczonowianka   2018.10.07 15:00
Znicz II Pruszków 1:2 Mazur Karczew  
Pilica Białobrzegi 5:0 Sparta Jazgarzew  
KS Raszyn 0:2 Oskar Przysucha  
11 kolejka
Oskar Przysucha 6:0 Perła Zł.  
Sparta Jazgarzew 0:4 KS Raszyn  
Mazur Karczew 1:1 Pilica Białobrzegi  
Mszczonowianka 1:1 Znicz II Pruszków   2018.10.13 15:00
MKS Piaseczno 6:1 Orzeł Unin  
LKS Promna 1:0 Radomiak II  
Energia K-ce 1:0 Pogoń Grodzisk Maz.  
Błonianka 3:2 Wilga Garwolin  
12 kolejka
Perła Zł. 0:3 Wilga Garwolin  
Pogoń Grodzisk Maz. 1:0 Błonianka  
Radomiak II 1:1 Energia K-ce  
Orzeł Unin 1:2 LKS Promna  
Znicz II Pruszków 3:0 MKS Piaseczno  
Pilica Białobrzegi 1:3 Mszczonowianka   2018.10.20 12:00
Mazur Karczew 6:1 KS Raszyn  
Oskar Przysucha 4:0 Sparta Jazgarzew  
13 kolejka
Sparta Jazgarzew 5:0 Perła Zł.  
Mazur Karczew 2:1 Oskar Przysucha  
Mszczonowianka 5:2 KS Raszyn   2018.10.27 12:30
MKS Piaseczno 1:2 Pilica Białobrzegi  
LKS Promna 2:0 Znicz II Pruszków  
Energia K-ce 3:1 Orzeł Unin  
Błonianka 4:0 Radomiak II  
Wilga Garwolin 0:7 Pogoń Grodzisk Maz.  
14 kolejka
Perła Zł. 0:6 Pogoń Grodzisk Maz.  
Wilga Garwolin 2:1 Radomiak II  
Orzeł Unin 1:6 Błonianka  
Znicz II Pruszków 3:0 Energia K-ce  
Oskar Przysucha 2:1 Mszczonowianka   2018.11.03 13:30
Sparta Jazgarzew 2:0 Mazur Karczew  
Pilica Białobrzegi 1:1 LKS Promna  
KS Raszyn 2:3 MKS Piaseczno  
15 kolejka
Mazur Karczew 2:0 Perła Zł.  
Mszczonowianka 3:0 Sparta Jazgarzew   2018.11.10 12:30
MKS Piaseczno 1:0 Oskar Przysucha  
LKS Promna 0:2 KS Raszyn  
Energia K-ce 3:5 Pilica Białobrzegi  
Błonianka 2:1 Znicz II Pruszków  
Wilga Garwolin 1:1 Orzeł Unin  
Pogoń Grodzisk Maz. 6:0 Radomiak II  
16 kolejka
Mszczonowianka 0:1 Mazur Karczew   2018.11.17 12:30
Perła Zł. 0:3 Radomiak II  
Pogoń Grodzisk Maz. 3:0 Orzeł Unin  
Znicz II Pruszków 1:2 Wilga Garwolin  
Błonianka 4:0 Pilica Białobrzegi  
Energia K-ce 1:1 KS Raszyn  
LKS Promna 2:3 Oskar Przysucha  
MKS Piaseczno 0:2 Sparta Jazgarzew  
17 kolejka
Mszczonowianka 2:0 Perła Zł.   2019.03.23 13:00
Mazur Karczew 1:0 MKS Piaseczno  
Sparta Jazgarzew 1:1 LKS Promna  
Oskar Przysucha 1:1 Energia K-ce  
KS Raszyn 0:2 Błonianka  
Pilica Białobrzegi 1:0 Wilga Garwolin  
Znicz II Pruszków 1:0 Pogoń Grodzisk Maz.  
Orzeł Unin 1:0 Radomiak II  
18 kolejka
Perła Zł. 1:2 Orzeł Unin  
Radomiak II 0:2 Znicz II Pruszków  
Pogoń Grodzisk Maz. 0:0 Pilica Białobrzegi  
Wilga Garwolin 1:3 KS Raszyn  
Błonianka 0:2 Oskar Przysucha  
Energia K-ce 0:0 Sparta Jazgarzew  
LKS Promna 0:0 Mazur Karczew  
Mszczonowianka 4:0 MKS Piaseczno   2019.03.30 13:00
19 kolejka
Radomiak II 0:2 Pilica Białobrzegi  
MKS Piaseczno 4:1 Perła Zł.  
Mszczonowianka 2:0 LKS Promna   2019.04.06 13:00
Mazur Karczew 1:0 Energia K-ce  
Sparta Jazgarzew 1:3 Błonianka  
Oskar Przysucha 3:1 Wilga Garwolin  
KS Raszyn 0:1 Pogoń Grodzisk Maz.  
Znicz II Pruszków 3:0 Orzeł Unin  
20 kolejka
Perła Zł. 2:2 Znicz II Pruszków  
Orzeł Unin 0:2 Pilica Białobrzegi  
Radomiak II 2:1 KS Raszyn  
Pogoń Grodzisk Maz. 4:2 Oskar Przysucha  
Wilga Garwolin 1:1 Sparta Jazgarzew  
Błonianka 4:2 Mazur Karczew  
Energia K-ce 4:5 Mszczonowianka   2019.04.13 16:00
LKS Promna 0:2 MKS Piaseczno  
21 kolejka
LKS Promna 4:0 Perła Zł.  
MKS Piaseczno 4:0 Energia K-ce  
Mszczonowianka 3:1 Błonianka   2019.04.19 17:30
Mazur Karczew 2:1 Wilga Garwolin  
Sparta Jazgarzew 1:6 Pogoń Grodzisk Maz.  
Radomiak II -:- Oskar Przysucha  
KS Raszyn 4:1 Orzeł Unin  
Pilica Białobrzegi 1:2 Znicz II Pruszków  
22 kolejka
Perła Zł. -:- Pilica Białobrzegi  
Znicz II Pruszków -:- KS Raszyn  
Orzeł Unin -:- Oskar Przysucha  
Radomiak II -:- Sparta Jazgarzew  
Pogoń Grodzisk Maz. -:- Mazur Karczew  
Wilga Garwolin -:- Mszczonowianka   2019.04.27 13:30
Błonianka -:- MKS Piaseczno  
Energia K-ce -:- LKS Promna  
vs.
Wilga Garwolin
vs.
Mszczonowianka
  Rozgrywka: IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19
  Data: 2019.04.27 13:30
  Zobacz: terminarz
  1. Piotr Cudny 16 goli  
  2. Mateusz Białek 10 goli  
  3. Mateusz Gliński 6 goli  
  4. Jakub Sosnowski 3 gole  
  5. Cezary Majchrzak 2 gole  
  6. Daniel Dylewski 2 gole  
  7. Sebastian Janik 1 gol  
Pełna tabela
21 kolejka
LKS Promna 4:0Perła Zł.
MKS Piaseczno 4:0Energia K-ce
Mazur Karczew 2:1Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 1:6Pogoń Grodzisk Maz.
Radomiak II -:- Oskar Przysucha
KS Raszyn 4:1Orzeł Unin
Pilica Białobrzegi 1:2Znicz II Pruszków
Mszczonowianka 3:1Błonianka
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012-2019 www.mszczonowianka.pl