1:3
Pilica Białobrzegi
vs.
Mszczonowianka
  Rozgrywka: IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19
  Data: 2018.10.20 12:00
  Zobacz: metryka
  Zobacz: terminarz
  1. Pogoń Grodzisk Maz. 33 pkt  
  2. Pilica Białobrzegi 28 pkt  
  3. Oskar Przysucha 25 pkt  
  4. Błonianka 23 pkt  
  5. UMKS Piaseczno 22 pkt  
  6. Energia K-ce 20 pkt  
  7. Mszczonowianka 18 pkt  
  8. Radomiak II 17 pkt  
  9. Wilga Garwolin 16 pkt  
  10. KS Raszyn 16 pkt  
  11. Mazur Karczew 14 pkt  
  12. LKS Promna 14 pkt  
  13. Orzeł Unin 11 pkt  
  14. Znicz II Pruszków 10 pkt  
  15. Sparta Jazgarzew 7 pkt  
  16. Perła Zł. 0 pkt  
IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19

Terminarz Tabela Strzelcy Kluby Kadra

Terminarz sezon 2018/19
1 kolejka
Mazur Karczew 1:4 Mszczonowianka  
Orzeł Unin 0:6 Pogoń Grodzisk Maz.  
Pilica Białobrzegi 4:2 Błonianka  
KS Raszyn 0:4 Energia K-ce  
Oskar Przysucha 1:2 LKS Promna  
Sparta Jazgarzew 0:6 UMKS Piaseczno  
Wilga Garwolin 2:1 Znicz II Pruszków  
Radomiak II 5:0 Perła Zł.  
2 kolejka
Perła Zł. 0:5 Mszczonowianka  
UMKS Piaseczno 3:2 Mazur Karczew  
LKS Promna 0:4 Sparta Jazgarzew  
Energia K-ce 0:1 Oskar Przysucha  
Błonianka 1:1 KS Raszyn  
Wilga Garwolin 0:1 Pilica Białobrzegi  
Pogoń Grodzisk Maz. 3:2 Znicz II Pruszków  
Radomiak II 4:0 Orzeł Unin  
3 kolejka
Orzeł Unin 6:0 Perła Zł.  
Znicz II Pruszków 1:2 Radomiak II  
Pilica Białobrzegi 0:1 Pogoń Grodzisk Maz.  
KS Raszyn 2:1 Wilga Garwolin  
Oskar Przysucha 3:0 Błonianka  
Sparta Jazgarzew 1:2 Energia K-ce  
Mazur Karczew 2:1 LKS Promna  
UMKS Piaseczno 3:2 Mszczonowianka   2018.08.18 11.00
4 kolejka
LKS Promna 1:2 Mszczonowianka   2018.08.25 17.00
Błonianka 1:1 Sparta Jazgarzew  
Energia K-ce 1:3 Mazur Karczew  
Pilica Białobrzegi 7:0 Radomiak II  
Orzeł Unin 1:0 Znicz II Pruszków  
Pogoń Grodzisk Maz. 5:1 KS Raszyn  
Wilga Garwolin 0:2 Oskar Przysucha  
Perła Zł. 1:2 UMKS Piaseczno  
5 kolejka
Pilica Białobrzegi 7:0 Orzeł Unin  
Sparta Jazgarzew 1:2 Wilga Garwolin  
Mazur Karczew 0:2 Błonianka  
UMKS Piaseczno 0:0 LKS Promna  
KS Raszyn 4:1 Radomiak II  
Mszczonowianka 1:1 Energia K-ce   2018.09.01 12:30
Oskar Przysucha 1:2 Pogoń Grodzisk Maz.  
Znicz II Pruszków 3:0 Perła Zł.  
6 kolejka
Perła Zł. 1:3 LKS Promna  
Energia K-ce 1:4 UMKS Piaseczno  
Błonianka 3:0 Mszczonowianka   2018.09.09 11:00
Wilga Garwolin 2:1 Mazur Karczew  
Pogoń Grodzisk Maz. 2:0 Sparta Jazgarzew  
Radomiak II 3:3 Oskar Przysucha  
Orzeł Unin 0:1 KS Raszyn  
Znicz II Pruszków 0:2 Pilica Białobrzegi  
7 kolejka
Mszczonowianka 1:2 Wilga Garwolin   2018.09.15 17:00
Pilica Białobrzegi 5:0 Perła Zł.  
KS Raszyn 1:3 Znicz II Pruszków  
Oskar Przysucha 3:1 Orzeł Unin  
Mazur Karczew 1:3 Pogoń Grodzisk Maz.  
UMKS Piaseczno 1:2 Błonianka  
LKS Promna 0:1 Energia K-ce  
8 kolejka
Perła Zł. 0:1 Energia K-ce  
Błonianka 3:0 LKS Promna  
Wilga Garwolin 3:6 UMKS Piaseczno  
Pogoń Grodzisk Maz. 3:1 Mszczonowianka   2018.09.22 13:00
Radomiak II 4:1 Mazur Karczew  
Orzeł Unin 5:1 Sparta Jazgarzew  
Znicz II Pruszków 0:1 Oskar Przysucha  
Pilica Białobrzegi 5:0 KS Raszyn  
9 kolejka
KS Raszyn 3:0 Perła Zł.  
Oskar Przysucha 1:5 Pilica Białobrzegi  
Sparta Jazgarzew 1:0 Znicz II Pruszków  
Mazur Karczew 1:1 Orzeł Unin  
Mszczonowianka 3:1 Radomiak II   2018.09.30 12:30
UMKS Piaseczno 1:3 Pogoń Grodzisk Maz.  
LKS Promna 1:1 Wilga Garwolin  
Energia K-ce 0:2 Błonianka  
10 kolejka
Perła Zł. 0:5 Błonianka  
Wilga Garwolin 2:4 Energia K-ce  
Pogoń Grodzisk Maz. 7:1 LKS Promna  
Radomiak II 3:1 UMKS Piaseczno  
Orzeł Unin 2:2 Mszczonowianka   2018.10.07 15:00
Znicz II Pruszków 1:2 Mazur Karczew  
Pilica Białobrzegi 5:0 Sparta Jazgarzew  
KS Raszyn 0:2 Oskar Przysucha  
11 kolejka
Oskar Przysucha 6:0 Perła Zł.  
Sparta Jazgarzew 0:4 KS Raszyn  
Mazur Karczew 1:1 Pilica Białobrzegi  
Mszczonowianka 1:1 Znicz II Pruszków   2018.10.13 15:00
UMKS Piaseczno 6:1 Orzeł Unin  
LKS Promna 1:0 Radomiak II  
Energia K-ce 1:0 Pogoń Grodzisk Maz.  
Błonianka 3:2 Wilga Garwolin  
12 kolejka
Perła Zł. 0:3 Wilga Garwolin  
Pogoń Grodzisk Maz. 1:0 Błonianka  
Radomiak II 1:1 Energia K-ce  
Orzeł Unin 1:2 LKS Promna  
Znicz II Pruszków 3:0 UMKS Piaseczno  
Pilica Białobrzegi 1:3 Mszczonowianka   2018.10.20 12:00
Mazur Karczew 6:1 KS Raszyn  
Oskar Przysucha 4:0 Sparta Jazgarzew  
13 kolejka
Sparta Jazgarzew -:- Perła Zł.  
Mazur Karczew -:- Oskar Przysucha  
Mszczonowianka -:- KS Raszyn   2018.10.27 12:30
UMKS Piaseczno -:- Pilica Białobrzegi  
LKS Promna -:- Znicz II Pruszków  
Energia K-ce -:- Orzeł Unin  
Błonianka -:- Radomiak II  
Wilga Garwolin -:- Pogoń Grodzisk Maz.  
vs.
Mszczonowianka
vs.
KS Raszyn
  Rozgrywka: IV liga, grupa południowa, sezon 2018/19
  Data: 2018.10.27 12:30
  Zobacz: terminarz
  1. Piotr Cudny 9 goli  
  2. Mateusz Białek 4 gole  
  3. Mateusz Gliński 3 gole  
  4. Daniel Dylewski 2 gole  
  5. Sebastian Janik 1 gol  
  6. Michał Zalewski 1 gol  
  7. Cezary Majchrzak 1 gol  
Pełna tabela
12 kolejka
Perła Zł. 0:3Wilga Garwolin
Pogoń Grodzisk Maz. 1:0Błonianka
Radomiak II 1:1Energia K-ce
Orzeł Unin 1:2LKS Promna
Znicz II Pruszków 3:0UMKS Piaseczno
Mazur Karczew 6:1KS Raszyn
Oskar Przysucha 4:0Sparta Jazgarzew
Pilica Białobrzegi 1:3Mszczonowianka
Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2012-2018 www.mszczonowianka.pl