Małe derby dla Błękitnych

23 września 2014, godz. 13:14, 290 wyświetleń

A-klasowe derby powiatu zakończyły się pewnym zwycięstwem Błękitnych Korytów, którzy pokonali w Mszczonowie rezerwy Mszczonowianki 3:0.

Goście w przekroju całego meczu byli zespołem zdecydowanie lepszym i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo. Mszczonowianka II dzielnie trzymała się w zasadzie do straty pierwszej bramki, którą w 43 minucie zdobył Kowalski.

Po zmianie stron korytowianie osiągnęli już sporą przewagę, którą udokumentowali dwom bramkami Gołyńskiego w 65 i 75 minucie. Bliki podwyższenia wyniku był jeszcze Łojszczyk, ale jego strzał w sytuacji sam na sam z Czarneckim zatrzymał się na słupku.

Teraz Mszczonowiankę II czekają kolejne derby powiatu, tym razem z LKS Osuchów (środa, godz. 16.30 w Osuchowie), natomiast Błękitni w tym samym czasie podejmować będą aktualnego lidera A-klasy LKS II Chlebnia.

Mszczonowianka II – Błękitni Korytów 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Kowalski (43'), 0:2 Gołyński (65'), 0:3 Gołyński (75').

Mszczonowianka II: Czarnecki - Nowak, Żygadło, Kustosz, Marcin Burchacki, Borowiec, Romaszewski (44’ Bartłomiej Burchacki), Szcześniak (87’ Luks), Urynowicz (80’ Szamburski), Zabłocki (63’Mariański), Błaszczak.

Błękitni: Filipek - Grzegorek, Olas, Ciesielski (85’Soból), Kołosowski, Kowalski (46’ Chełstowski), Brudko, Odolczyk, Fronczak (46’ Łojszczyk), Jagiełło, Gołyński (77’Swandzikowski)