Mszczonowianka 2-0 UKS Łady

29 września 2012, godz. 13:48, 317 wyświetleń

Sobotnie spotkanie na własnym boisku wygrywamy 2-0 z zespołem UKS Łady. Od samego początku byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. To my kontrolowaliśmy przebieg spotkania i stwarzaliśmy więcej sytuacji podbramkowych. Zespół z Ład plasując się w końcówce tabeli jadąc do lidera Mszczonowianki spodziewał się bardzo ciężkiego spotkania. Przed utartą gola bronił się do 15 minuty. Bramkarza z ład pokonuje ładnym strzałem z dystansu Marcin Ciesielski. Zespół z ład próbował odpowiedzieć na straconą bramkę ale w bramce pewnie spisywał się nasz golkiper Mariusz Osiński. Wynik podwyższył w końcówce pierwszej połowy Gołka Łukasz. Pięknym strzałem zza pola karnego z półobrotu pokonuje bramkarza z Ład. Jak się okazało na koniec był to ostatni gol w tym spotkaniu. W drugiej połowie nasz zespół już tylko kontrolował przebieg gry. Kilka akcji UKS Łady które mogły zagrozić naszej bramce były skutecznie przerywane przez naszych obrońców.

Po dziewięciu kolejkach pozostajemy liderem IV Ligi. Druga w tabeli Żyrardowianka traci do nas tylko trzy punkty.

Skład Mszczonowianki: Osiński - Pastewka, Gołka Sielski, Łojszczyk - Skórzyński, Ciesielski, Bogołębski (55min. Lasota), Łopata (78min. Jankowski)- Jaskólski (90min Siwirski), Kakietek (70min. Rusinowski)