Mszczonowianka pokonała Hutnika

20 lipca 2016, godz. 17:32, 305 wyświetleń

W drugim przedsezonowym sparingu Mszczonowianka pokonała Hutnika Warszawa 2:0 (2:0).

Wynik już w 5 minucie otworzył Przemysław Jakóbiak, skutecznie egzekwując rzut karny. W 35 minucie ten sam zawodnik podwyższył rezultat na 2:0 płaskim strzałem z około 25 metrów.

W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie, choć obie ekipy miały ku temu okazje. Najlepszą, w postaci rzutu karnego, zmarnowali hutnicy w 80 minucie spotkania - Robert Stawiarski wyczuł intencje strzelca i odbił piłkę.

Mszczonowianka - Hutnik Warszawa 2:0 (2:0)

Mszczonowianka: (I połowa) Czarnecki - Ziemnicki, Cackowski, zawodnik testowany, Skórzyński, zawodnik testowany, Przemysław Jakóbiak, zawodnik testowany, Pociech, zawodnik testowany, zawodnik testowany. (II połowa) Stawiarski - Ziemincki, Pastewka, Czeremużyński, Skórzyński, Pociech, zawodnik testowany, Mogielnicki, Przemysław Jakóbiak, Paweł Jakóbiak, Gregorowicz.