Od 4:0 do 4:4! Cóż to był za mecz!

29 kwietnia 2019, godz. 22:20, 261 wyświetleń

Prawdziwy rollercoaster przeżyli zawodnicy  rocznika 2002. W meczu przeciw Milan Milanówek po pierwszej połowie przegrywali 4-0. Mimo kliku dogodnych sytuacji nic nam nie wychodziło za to przeciwnikowi nie brakowało jakości w wykończeniu akcji. Na drugą połowę po rozmowie i pełnej mobilizacji wychodzimy i przejmujemy kontrolę nad meczem. W pierwszym kwadransie strzelamy trzy bramki a wyrównującą bramkę w ostatniej akcji meczu! Brawo dla strzelców bramek i drużyny bo mentalnie zdali egzamin na 100%.

Mszczonowianka: Kuran, Wiśniewski, Redlicki, Żółtowski, Kalina, Filipek, Borowiec, Kocz, Dudkowski, Lesiak(Wojtczak), Bińkowski.

Bramki: Patryk Bińkowski 2, Kuba Dudkowski  2