Porażka z Jaktorowem

21 kwietnia 2024, godz. 20:42, 77 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 21 kwietnia w spotkaniu 3 kolejki Warszawskiej IV Ligi Okręgowej Młodzików Młodszych zespół Mszczonowianki 2012/13 przegrał na własnym boisku z Turem Jaktorów 2013/14 1:3. Jedyną bramkę dla podopiecznych Adama Suchockiego i Patryka Cieplaka zdobył Jakub Skórzyński.

Od początku spotkanie to dobrze rozpoczęło się dla zespołu Mszczonowianki, która od 7 minuty objęła prowadzenie. Wynik spotkania otworzył pięknym strzałem z rzutu wolnego Jakub Skórzyński. W 16 minucie podopieczni Adama Suchockiego i Patryka Cieplaka powinni podwyższyć wynik spotkania ale sytuacji sam na sam z bramkarzem nie potrafił wykorzystać Oskar Seliga. Goście z Jaktorowa dopiero po 20 minutach zaczęli prezentować się lepiej co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek. Najpierw w 23 minucie po odbiorze piłki sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Alan Sobczak i było 1:1 a w 38 minucie po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego Jerzy Wojtuń jak się później okazało ustalił wynik spotkania po pierwszej połowie na 2:1 dla Tura.

Po przerwie zespół Mszczonowianki dążył do odrobienia strat ale w decydujących momentach zabrakło szczęścia albo też szczęśliwie bronił golkiper z Jaktorowa. Najlepszą okazję na wyrównanie w 66 minucie zmarnował Alan Wójcik a w 76 minucie indywidualną akcję niecelnym strzałem zakończył Jakub Skórzyński. Gdy wydawało się, że Mszczonowianie zdołają jednak wyrównać to niespodziewanie dla nich dali się zepchnąć do obrony i to piłkarze Tura w 81 minucie za sprawą Franciszka Bałagulskiego postawili krokę nad i. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Tura Jaktorów 3:1

Skład Mszczonowianki: Karol Chełmiński, Stanisław Kruczyński, Maciej Kłos, Antoni Nazaruk, Franciszek Olborski, Oskar Seliga, Jakub Skórzyński, Oliwier Świdziński, Piotr Bieńkowski, Dawid Hil, Władysław Kostiw, Franciszek Kowalczyk, Miłosz Zieliński, Alan Wójcik

Skład Tura: Łukasz Warda, Tomasz Kakietek, Dominik Świetlicki, Alan Sobczak, Jakub Juszyński, Franciszek Juszyński, Stanisław Biczak, Filip Pruszkowski,Franciszek Bałagulski, Igor Mróz, Jerzy Wojtuń, Bartłomiej Lewandowski, Franciszek Ruszkowski