Remis i wygrana juniorów (r. 2001)

09 maja 2017, godz. 19:34, 278 wyświetleń

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 7. kolejki II ligi okręgowej juniorów młodszych pomiędzy Mszczonowianką Mszczonów a Piastem Piastów, rozegrane w piątek, 28 kwietnia. Mszczonowianie, choć bardzo się starali wygrać, zapisali na swoim koncie remis, po bardzo wyrównanym meczu.

Obie drużyny chciały szybko wyjść na prowadzenie i mały ku temu okazje. Nasz zespół za sprawą Dawida Barzenca oraz Kryspina Sobola próbował zdobyć bramkę, lecz obronną ręką z tych opresji wychodził bramkarz gości. Niestety, tuż przed przerwą to goście wyszli na prowadzenie i taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej części spotkania.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, obie ekipy miały swoje szanse. Warto podkreślić, że obaj bramkarze byli tego dnia bardzo dobrze dysponowani. Mimo takiej postawy, w 70 minucie, w zamieszaniu w polu karnym  sprytnie zachował się Kryspin Sobol i doprowadził do wyrównania.

Obydwie drużyny przez cały mecz miały po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia goli, ale obrony obydwu zespołów były mocno skoncentrowane i więcej bramek na stadionie w Mszczonowie nie padło.

KS Mszczonowianka  1-1 Piast Piastów

Bramki: 70' Kryspin Sobol

Skład: Banasiewicz, Borowiec, Rombek, Cieplak, Żółtowski, Kwiatkowski, Jurkiewicz, Majewski (70' Wacławek), Barzenc (70' Melon), Sobol, Matusz (50' Frost)

***

W spotkaniu z Turem Jaktorów podopieczni Bartłomieja Czarneckiego zainkasowali już komplet punktów, wygrywając 4:2 (1:1).
Gospodarze trzy punkty w dużej mierze zawdzięczają Jakubowi Matuszowi, który po wejściu na boisko skompletował hattricka.

Była to czwarta wygrana podopiecznych Bartka Czarneckiego. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoliło wskoczyć naszej drużynie na 2 miejsce w tabeli.

KS Mszczonowianka 4-2 Tur Jaktorów

Bramki: Cieplak, 3 x Matusz

Skład: Banasiewicz, Żółtowski, Rombek, Cieplak, Borowiec, Kwiatkowski, Jurkiewicz, Majewski (65' Wacławek) , Sobol (80' Szczepański), Barzenc (40' Matusz)