Wygrana 3:0 ze Spartą!

10 listopada 2018, godz. 21:19, 265 wyświetleń

Wynikiem 3:0 dla Mszczonowianki zakończył się mecz 15 kolejki.

Spotkanie było wyrównane, przeciwnicy mieli parę okazji do zdobycia gola. Po dobrej akcji w 19 minucie spotkania pierwszą bramkę zdobył dla naszego zespołu Mateusz Białek. Do 41 minuty gra toczyła się głównie w środku boiska. W 41 minucie, po wyprowadzeniu piłki lewą stroną piłka została zagrana w środek, gdzie dopadł do niej Piotr Cudny, nie mogło być inaczej - napastnik Mszczonowianki strzelił bramkę. Na drugą połowę zeszliśmy z wynikiem 2:0.

Sparta drugą połowę rozpoczęła bardzo dynamicznie. Stworzyli parę groźnych okazji, lecz nasz zespół umiejętnie się z nich wybronił. W 77 minucie, zawodnik Sparty faulował Mateusza Białka. Obydwaj zawodnicy padli na murawę, część piłkarzy stanęła licząc na faul. Sędzia główny puścił jednak grę, okazję wykorzystał Piotr Cudny i z łatwością skierował piłkę do siatki omijając bramkarza Sparty.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Mszczonowianki!