Wysoka wygrana trampkarzy

08 maja 2014, godz. 11:27, 427 wyświetleń

W rozegranym 6 maja spotkaniu Regionalnej Ligi Trampkarzy zespół Mszczonowianki Mszczonów pokonał w derbach powiatu drużynę Relaxu Radziwiłłów aż 11:5. Bramki dla podopiecznych Klaudiusza Stusińskiego zdobyli: Bartosz Bukowiecki 4, Aleksander Czarnecki 2, Robert Janusz 2, Paweł Rużyk, Piotr Jakubczak, Kryspin Soból. Bramki dla Relaxu strzelali: Patryk Krauze 3, Damian Szuplewski, Konrad Sobczak

Mszczonowianie od pierwszego gwizdka arbitra osiągnęli przewagę i już po pierwszej akcji w 2 minucie spotkania objęli prowadzenie po strzale Bukowieckiego. W 13 minucie moment nieuwagi gospodarzy wykorzystali gracze Relaxu i Krauze doprowadził do remisu. po długim rogu doprowadza do remisu 1:1. W 20 minucie Bukowiec po akcji skrzydłem wpadł w pole karne, a następnie wyłożył piłkę Januszowi, który na raty pokonał bramkarza Relaxu i Mszczonowianka ponownie prowadziła. W 27 i 32 minucie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bukowiecki i zrobiło się 4:1. Trzy minuty później rzut karny po indywidualnej akcji wywalczył Janusz, a na gola zamienił go pewnym strzałem Czarnecki (5:1). Walczący do końca podopieczni Piotra Pietrzaka w końcówce I połowy wykorzystali rozluźnienie w szeregach Mszczonowianki i Szuplewski zdołał zmniejszyć rozmiar porażki (5:2).

Goście poszli za ciosem i dobrze rozpoczęli również II połowę spotkania. W 37 minucie (trampkarze grają 2x35 minut) po indywidualnej akcji Krauzego zrobiło się już tylko 5:3. Gospodarze odpowiedzi w 44 minucie, kiedy to po zagraniu Borowca Janusz wykorzystał błąd bramkarza i podwyższył prowadzenie swojego zespołu na 6:3. W 45 minucie po kolejnej akcji Rużyk zdobywa siódmą bramkę. W 48 minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym Borowiec dogrywa w pole karne, a tam strzałem głową Jakubczak podwyższa na 8:3. W 50 minucie z kolei dziewiątą bramkę zdobywa po dobrze wykonanej jedenastce Czarnecki podopieczni Klaudiusza Stusińskiego prowadzili 9:3. W 52 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w wykonaniu Piekarskiego Konrad Sobczak zmniejsza straty Relaxu do pięciu bramek (9:4), ale mszczonowianie jednak szybko odpowiadają na 10:4. za sprawą Bukowieckiego. W 64 minucie radziwiłłowianie wywalczyli rzut karny po którym było 10:5 (Krauze), ale ostatnie słowo należało do Mszczonowianki. Soból ustalił rezultat na 11:5 dla gospodarzy.

Skład Mszczonowianki: Badyński, Czarnecki, Wiśniewski, Łukasz Kwiatkowski, Bukowiecki (68’ Szustkiewicz), Borowiec(62’ Osuchowski), Janusz (62’Kociszewski), Mogielnicki(35’Rużyk), Soból, Wacławek (68’ Szymanowski), Jakubczak (71’ Kuran)

Skład Relaxu: Chmielewski, Czupryński (60’ Mikołaj Sobczak), Krauze, Piekarski, Heleniak, Orłowski, Szuplewski (68’ Norbert Sobczak), Nadulski, Konrad Sobczak (35’ Parzych), Dawid Kwiatkowski, Szymański (51’ Pokorski)