Cenna wygrana w Pruszkowie

23 marca 2014, godz. 11:23, 236 wyświetleń

Mszczonowianka pokonała na wyjeździe rezerwy Znicza Pruszków 2:0 i została samodzielnym liderem IV ligi.

Kluczem do wygranej okazała się uważna gra w obronie oraz świetna postawa Michała Kawiatkowskiego w bramce, który tuż przed przerwą uratował swój zespół przed utratą bramki, broniąc strzał z rzutu karnego. W tym momencie Mszczonowianka prowadziła już 1:0, bowiem w 28 minucie gola głową zdobył Dariusz Cackowski. W 70 minucie wynik na 2:0 podwyższył Tomasz Skórzyński, który przeprowadził efektowną indywidualną akcję.

Trzy dopisane punkty i korzystne rozstrzygnięcia na innych stadionach sprawiły, że Mszczonowianka została samodzielnym liderem IV ligi i ma dwa punkty przewagi nad rezerwami Pogoni Siedlce.

Znicz II Pruszków – Mszczonowianka 0:2 (0:2)

Bramki: Cackowski, Skórzyński.

Mszczonowianka: Kwiatkowski - Darnowski, Cackowski, Nawrocki, Czarnecki (90' F. Kustosz), Dobski, Ciesielski, Bogołębski, Łopata (75' Miller), Białek (60' Skórzyński), Łojszczyk.