Cenna wygrana w Radomiu

12 lutego 2018, godz. 20:34, 281 wyświetleń

Kolejne sparingowe zwycięstwo zaliczyli piłkarze Mszczonowianki, którzy tym razem pokonali na wyjeździe rezerwy drugoligowego Radomiaka Radom 3:1.

Kolejny pożyteczny sparing mają za sobą mszczonowianie, którzy zmierzyli się wprawdzie z zespołem występującym w Lidze Okręgowej, ale wzmocnionym kilkoma graczami drugoligowej kadry Radomiaka (Cupriak, Stanisławski).

Pierwsza połowa należała do radomian, którzy prowadzili przed przerwą grę, a Mszczonowianka skupiła się na obronie. Miejscowi kilka razy zagrozili naszej bramce, a szczególnie gorąco robiło się w naszym polu karnym po stałych fragmentach gry. Podopieczni Roberta Moskala odpowiedzieli dobrą okazją Daniela Dylewskiego, który jednak obił słupek.

Do przerwy bez bramek, ale początek II połowy przyniósł bramkę Radomiakowi II. Wyrównał Bartłomiej Koziarski, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Piotra Wójcika. Prowadzenie Mszczonowiance dał strzałem z dystansu Krzysztof Janik, a wynik na 3:1 ustalił  Marcin Gregorowicz.

Radomiak II Radom – Mszczonowianka 1:3 (0:0)

Bramki: Koziarski, Janik, Gregorowicz.

Skład: Leszczyński (46' Stawiarski) - Wójcik, Chekwuemeka(46' Testowany), Czeremużyński (75' Chekwuemeka), Marciniak( 75'Pociech) – Cudny (46' Sosnowski), Janik, Lepa, Pociech (45' Koziarski) - Dylewski (75' Gregorowicz), Gregorowicz (46' Samoraj).