"Cudny" początek Mszczonowianki

13 sierpnia 2018, godz. 21:01, 287 wyświetleń

Na inaugurację sezonu 2018/19 Mszczonowianka pokonała na wyjeździe Mazura Karczew 4:1, a wszystkie bramki dla zespołu Aleksandara Majicia zdobył Piotr Cudny!

Podopieczni nowego trenera - Aleksandara Majicia -  wygrali mecz 1 kolejki z zawsze mocnym Mazurem Karczew 4:1 (0:0). Pierwsza połowa spotkania, to wymiana ciosów między zespołami, która jednak nie przyniosła rozstrzygnięcia i na przerwę zespoły zeszły przy wyniku bezbramkowym.

Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie i to zespół Mszczonowianki stworzył sobie dużo więcej sytuacji i odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo.

Przed zespołem w tym tygodniu dwa kolejne mecze ligowe. W środę o godz 11.00 w Złotokłosie z tamtejszą Perłą,  natomiast w sobotę mecz w Piasecznie z MKS (także o godz. 11.00).

Skład: Leszczyński - Ogłoziński, Chukwuemeka, Jadacki, Marciniak, Pociech (80' Majchrzak), Białek, Wójcik, Dylewski (70' Janik), Sosnowski (85 ' Czarnecki), Cudny.