Derby dla Pogoni

28 maja 2021, godz. 23:04, 265 wyświetleń

W rozegranym w piątek 28 maja w spotkaniu 7 kolejki III Ligi Okręgowej Trampkarzy Młodszych zespół Mszczonowianki 2007 przegrał w Wiskitkach z tamtejszą Pogonią Wiskitki 2007 1:2. Jedyną bramkę dla podopiecznych Jarosława Karasia i Adama Suchockiego zdobył Kacper Boniecki

Skład Mszczonowianki: Bartosz Pietrzak, Wiktor Chechłacz, Maciej Wacławek, Aleksander Kurzepa, Dawid Zając, Antoni Wyleziński, Adam Żółtowski, Mateusz Sadowski, Szymon Wojtczak, Bartłomiej Zając, Kacper Boniecki, Antoni Kuran, Jakub Strzelecki

Mecz był wyrównany. W pierwszej połowie lepsi byli gospodarze. W drugiej połowie to my byliśmy przez większość niej lepsi. Dzięki temu udaje Nam się doprowadzić do remisu. Niestety bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry. - powiedział trener Jarosław Karaś.