Determinacja przyniosła punkt

06 listopada 2017, godz. 20:28, 280 wyświetleń

Niedzielny mecz w II lidze Trampkarzy pomiędzy Mszczonowianką a Piastem Piastów był spotkaniem ostatniej drużyny z wiceliderem. Dramaturgii nie zabrakło, mecz miał niesamowity przebieg, dostarczył wielu emocji i ostatecznie zakończył się remisem 4:4.

Gospodarze kapitalnie rozpoczęli to spotkanie i w przeciągu dziesięciu minut wyszli na prowadzenie za sprawą Brajana Siochny, który wykończył świetne dośrodkowanie Kacpra Szymanowskiego. Niestety, Piast wyrównał już 5 minut później po strzale z 20 metrów. Mimo straty bramki gra naszej młodzieży mogła się podobać. Tuż przed przerwą,  po indywidualnej akcji Stusińskiego, Mszczonowianka wyszła na prowadzenie po strzale w krótki róg Wiktora Sielskiego.

Początek drugiej połowy nie należał jednak do podopiecznych Bartka Czarneckiego. Piast zdołał odrobić straty, a następnie wyjść na dwubramkowe prowadzenie 2:4 (po trzech bramkach ze stałych fragmentów gry). Do końca meczu pozostało niespełna 10 minut i nic nie wskazywało na to, że gospodarze zdołają odrobić straty. Jednak ogromna determinacja, zaangażowanie i walka do ostatnich minut spowodowała, że Trampkarze naszego klubu zdołali doprowadzić do remisu . Najpierw Szymanowski w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości, a w ostatniej minucie Wiktor Wojtczak pięknym strzałem głową ustalił wynik spotkania.

"Zachowując oczywiście odpowiednie proporcje, mecz był niesamowity pod względem emocji jak również jakości gry naszych podopiecznych. Zwroty akcji, gra do ostatniego gwizdka i piękne indywidualne akcje były ozdobą tego spotkania. Życzę swoim zawodnikom, aby co tydzień rozgrywali takie zawody ponieważ wtedy podnoszą swoje umiejętności i czerpią największą  radość z gry." - podsumował trener Bartek Czarnecki.

KS Mszczonowianka 4:4 Piast Piastów

Bramki: Siochna, Sielski, Szymanowski, Wojtczak

Skład: Stan, Dobrzyński, Adamczyk, Orzechowski, Wijatyk, Wiśniewski, Szymanowski, Krakowiak, Stusiński, Siochna, Wojtczak. Rez.:  Sielski.