Dobry mecz rezerw Mszczonowianki

14 września 2015, godz. 15:07, 249 wyświetleń

Rezerwy Mszczonowianki po dobrym meczu pokonały Promyka Nowa Sucha 3:2, po bramkach Błaszczaka, Buszty i Siwirskiego.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla Mszczonowianki II, bo już w 5 minucie po ładnej akcji prawym skrzydłem Siwirskiego, piłka trafiła przed bramkę na 5 metr, gdzie dobrze znalazł się Błaszczak i umieścił piłkę w siatce. Później, choć spotkanie było bardzo wyrównane, to goście strzelili 2 bramki, ale podopiecznych Dariusza Cackowskiego to nie załamało. Końcówka pierwszej polowy to lekka przewaga Mszczonowianki, która została udokumentowana wyrównującym golem Buszty, który popisał się pięknym uderzeniem zza pola karnego, po którym piłka wylądowała w okienku bramki Promyka.

Druga polowa to wymiana ciosów z obu stron, było mnóstwo sytuacji bramkowych, jednak brakowało zimnej krwi pod bramką rywala. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, piłkę po lewej stronie pola karnego otrzymał Siwirski, przełożył atakującego obrońcę i uderzył piłkę z prawej nogi po długim rogu. Bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję. Ostatnie minuty to spokojne utrzymywanie wyniku przez Mszczonowiankę.

- Mecz był bardzo dobry, z dużą ilością sytuacji bramkowych – podsumował trener Dariusz Cackowski. - Chłopcy włożyli w niego dużo serca i energii. Należą im się za to ogromne słowa uznania. Dodatkowo bardzo cieszą zdobyte 3 punkty z bardzo wymagającym rywalem.

Mszczonowianka II - Promyk Nowa Sucha 3:2 (2:2)

Bramki dla Mszczonowianki II : 5' Błaszczak , 40' Buszta , 87' Siwirski

Mszczonowianka II: Szamburski -Kustosz F., Burchacki M., Kustosz M., Szapski ( 70' Majchrzak), Siwirski, Buszta, Młynarczyk (75' Zabłocki), Borowiec, Błaszczak (60'Szcześniak), Sokołowski (55' Szydlik).