Druga wygrana w sezonie

18 sierpnia 2013, godz. 10:53, 331 wyświetleń

Drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli piłkarze Mszczonowianki, którzy w sobotę pokonali rezerwy Znicza Pruszków 3:1 (1:1) po bramkach Łopaty i Dębowskiego (2). Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo.

W 30 minucie spotkania wynik otworzył wprawdzie Tomasz Łopata i było 1:0 dla podopiecznych Rafała Dopierały, ale po zmianie stron, w 63 minucie dobrze grająca drużyna gości doprowadziła do remisu. W składzie pruszkowian znalazło się kilku graczy z szerokiej kadry pierwszego zespołu, dlatego poprzeczka przed Mszczonowianką została zawieszona bardzo wysoko.

W końcówce meczu, gdy Znicz II grał już w osłabieniu po czerwonej kartce dla jednego z graczy, dał o sobie znać duet nowych zawodników Mszczonowianki. Pozyskany w ostatnich dniach Dariusz Cackowski dwukrotnie świetnie obsłużył wychowanka Żyrardowianki Marcina Dębowskiego, a ten w 75 minucie ponownie dał Mszczonowiance prowadzenie, a 5 minut później ustalił rezultat na 3:1.

W najbliższej kolejce Mszczonowianka zmierzy się na wyjeździe z Szydłowianką Szydłowiec. Mecz rozegrany zostanie 24 sierpnia o godzinie 17.00.

Mszczonowianka – Znicz II Pruszków 3:1 (1:0)

Mszczonowianka: Le Minh - Nawrocki, Skórzyński, Pastewka, Łojszczyk, Ciesielski (60' Cackowski), Bogołębski, Łopata, Mitrowski (70' Miller), Dobski (85' Białek), Dębowski (88' Oroń).