Drugie zwycięstwo Pań!

26 września 2016, godz. 18:02, 332 wyświetleń

Kolejne 3 punkty dopisały sobie piłkarki Mszczonowianki, które w 4 serii spotkań IV ligi pokonały na wyjeździe ŁKS Łochów 1:0.

Zwycięskiego gola dla Mszczonowianki zdobyła w 5. minucie Klaudia Bodecka. W drugiej połowie rzut karny obroniła Aleksandra Zgórzak i dzięki bardzo dobrej grze defensywnej udało się dowieźć korzystny rezultat do końca.

Mszczonowianki od pierwszych minut starały się atakować i przeważały. Gra toczyła się głównie na połowie gospodyń. Już w 5 minucie po faulu na Marcie Sysce, Klaudia Bodecka podeszła do piłki ustawionej na 11. metrze i pewnym strzałem otworzyła wynik spotkania.  Napór naszego zespołu był coraz większy, dogodne sytuacje miały Martyna Kosowska i Dominika Cymerman, ale dobrze dysponowania tego dnia bramkarka z Łochowa nie dała się zaskoczyć i obronną ręką wychodziła z opresji.

Druga połowa to przede wszystkim walka w środku pola. Zawodniczki z Mszczonowa skupiły się bardziej na grze defensywnej co w pierwszych minutach było widać gołym okiem. W 50 minucie meczu po zamieszaniu w polu karnym,  sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Na szczęście, w bramce stała Ola Zgórzak, która do samego końca wyczekała zawodniczkę ŁKS i pewnym chwytem obroniła rzut karny. Do końca wynik nie uległ już zmianie i Mszczonowianki mogły się cieszyć z drugiego zwycięstwa w tym sezonie .

Następnym mecz już w niedzielę, 2 października, o godzinie 15:30 na boisku MSZCZONOWIANKI. Rywalem naszych zawodniczek będzie AKS Zły Warszawa. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

ŁKS Łochów 0-1 KS Mszczonowianka

Bramki: 5' Klaudia Bodecka (rzut karny)

Skład: Zgórzak - Choła, Domańska, Wiesion, Leśniewska, Bodecka, Kozłowska, Domańska, Kosowska (75' Maciak), Cymerman (75 'Szczepańska), Syska.