Dwie porażki trampkarzy (r. 2003)

10 października 2017, godz. 20:23, 368 wyświetleń

Dwie porażki dopisali natomiast do swojego konta trampkarze Mszczonowianki z rocznika 2003.

W meczu piłkarskiej II ligi okręgowej Trampkarzy Mszczonowianka przegrała 1:3 w Milanówku z Milanem. Honorową bramkę dla naszego zespołu strzelił Wiktor Wojtczak.

Po ostatnim wygranym meczu z Płochocinem  w lidze, podopieczni trenera Bartłomieja Czarneckiego musieli przełknąć gorycz porażki. Młodzi mszczonowianie  nie musieli jednak przegrać, a o tym, że nie zdobyli nawet punktu, zadecydowały indywidualne błędy.

Mszczonowianka próbowała jeszcze walczyć, atakowała większą ilością piłkarzy, ale nadziewała się w ten sposób na bardzo groźne kontry w wykonaniu gości.

- Popełniliśmy dziś za dużo indywidualnych błędów, szybko straciliśmy też dwa gole, a potem i nie potrafiliśmy wykorzystywać stwarzanych okazji - podsumował mecz trener Bartek Czarnecki

Milan Milanówek 3:1 KS Mszczonowianka

Bramka: Wiktor Wojtczak

Skład: Stan, Dobrzyński (65'Wiśniewski), Adamczyk, Orzechowski, Wijatyk, Szymanowski, Wojtczak (60'Siochna), Momot, Krakowiak, Sielski, Szymański

***

W sobotnim spotkaniu Ligi Mazowieckiej Trampkarzy młodzi mszczonowianie ambitnie walczyli z ekipą z Nadarzyna, ale po błędzie obrony w pierwszej połowie musieli uznać wyższość rywali.

Jedyny gol w tym meczu padł już w 8. minucie – po stracie piłki jednego z naszych obrońców , piłkarz gości w sytuacji sam na sam pokonał Przema Stana. Mszczonowianie mimo ambitnej walki nie zdołali odmienić losów tego spotkania, a goście również nie byli w stanie dobić rywala. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:1 i była to szósta porażka Trampkarzy w mazowieckich rozgrywkach.

KS Mszczonowianka 0:1 GLKS Nadarzyn

Skład: Stan, Szymanowski, Wijatyk, Adamczyk, Dobrzyński, Sielski, Krakowiak, Wiśniewski, Szymański, Stusiński, Wojtczak.