Efektowna wygrana z Teresinem

30 stycznia 2021, godz. 15:46, 359 wyświetleń

W rozegranym w sobotę 30 stycznia w swoim pierwszym spotkaniu kontrolnym w okresie zimowym zespół Mszczonowianki pokonał w Kręczkach grającego na co dzień w warszawskiej Okręgowce K.S Teresin 7:0. Bramki dla podopiecznych Pawła Jakóbiaka zdobyli: Kacper Ostrowski – 2, zawodnik testowany I – 2, Maciej Nalej, Dominik Marusiak i zawodnik testowany – II.

Spotkanie to mimo że miało charakter towarzyski zostało bardzo poważnie potraktowane przez zespół Mszczonowianki, który sprawę tego, kto jest lepszy rozstrzygnął już w pierwszej połowie aplikując rywalom z Ligi Okręgowej zespołowi K.S Teresin cztery bramki. Wszystko rozpoczął w 3 minucie Kacper Ostrowski, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem a w 12 minucie ten sam piłkarz zakończył akcję całego zespołu, przy której asystę zaliczył Ignacy Ogłoziński. Kolejna trzecia już bramka padła w 20 minucie za sprawę pięknej bramki z dystansu zawodnika testowanego. Natomiast czwartego gola zdobył Maciej Nalej. Wynikiem 4:0 dla Mszczonowianki zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Nadal tempo w grze nadawał zespół prowadzony przez Pawła Jakóbiaka, a przy tym udokumentował to zdobyciem kolejnych trzech goli.Wszystko rozpoczął w 57 minucie po raz kolejny zawodnik testowany, który efektownym strzałem z rzutu wolnego podwyższył na 5:0. W 75 minucie na 6:0 podwyższył Dominik Marusiak, a rezultat spotkania w 76 minucie ustalił inny z zawodników testowanych. Ostatecznie pewnie i wysoko, bo aż 7:0 Mszczonowianka wygrała w pierwszym sparingu z grającym na codzień w Lidze Okręgowej K.S Teresin. Następne spotkanie towarzyskie podopieczni Pawła Jakóbiaka rozegrają w sobotę 6 lutego w Sulejówku z tamtejszą Victorią. Mecz rozpocznie się o godzinie 10:30.

Skład K.S Teresin: Michał Chapuła, Kamil Smoliński, Łukasz Pakos, Adrian Binienda, Dominik Popławski, Patryk Żakowski, Szczepan Felczak, Marcin Bauman, Konrad Kowalski, Przemysław Izak, Roman Sosnowski, Michał Strózik, Damian Łukawski i 4 zawodników testowanych

Skład Mszczonowianki: Juliusz Koprowicz, Ignacy Ogłoziński, Wojciech Gorczyca, Daniel Cichocki, Kacper Ostrowski, Damian Pociech, Maciej Nalej, Michał Janik, Sebastian Janik, Daniel Leszczyński, Piotr Wójcik, Paweł Michalski, Michał Żółtowski, Jakub Cieśluk, Dominik Marusiak, Mateusz Wojdalski i 3 zawodników testowanych

K.S Teresin – Mszczonowianka 0:7 (0:4)

bramki: Kacper Ostrowski – 2, zawodnik testowany I – 2, Maciej Nalej – 1, Dominik Marusiak – 1 i zawodnik testowany II - 1