Falstart Juniorów

22 marca 2022, godz. 15:01, 335 wyświetleń

W rozegranym w sobotę 19 marca w spotkaniu 1 kolejki II Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych zespół Mszczonowianki 2005 przegrał w Zielonkach z Naprzodem Stare Babice 2005 4:8. Bramki dla podopiecznych Macieja Kleczko i Bartłomieja Szamburskiego zdobyli: Karol Wiśniewski 2, Michał Milewski i Leon Falęcki

Spotkanie w pierwszej połowie było spotkaniem wyrównanym. Można było zaobserwować dużo walki z obu stron. Padły też trzy bramki. Wszystko rozpoczęło się dobrze dla gospodarzy. W 9 minucie Jakub Dobkowski otworzył wynik spotkania. Na kolejne gole trzeba było czekać do samego końca połowy. W 44 minucie Igor Kotarski podwyższył wynik na 2:0 a kilkadziesiąt sekund później nadzieje na korzystny wynik gościom ze Mszczonowa przywrócił Michał Milewski. Do przerwy Naprzód prowadził 2:1.

Po przerwie gospodarze pokazali się z bardzo dobrej strony. Zdobyli 6 bramek przy 3 golach przeciwnika. W tej części gry dał o sobie znać niezwykle skuteczny Jakub Durawa, który ustrzelił klasycznego hattricka.Skład Mszczonow Dwa gole zdobył jeszcze Alan Lasocki a jedno trafienie zaliczył Kamil Łuczak. Mszczonowianie próbowali walczyć ale 2 bramki Karola Wiśniewskiego i Leona Falęckiego nie wiele dały.Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną Naprzodu 8:4. W najbliższą niedzielę 27 marca zespół Mszczonowianki będzie musiał szukać pierwszych punktów w meczu domowym z Hutnikiem Warszawa. Mecz ten rozpocznie się o 10:00.

Skład Naprzodu: Kacper Brodowski, Piotr Cesarczyk(70’Kacper Konopacki), Kamil Łuczak, Kacper Kanclerz, Jakub Dobkowski(80’Maksymilian Osiński), Franciszek Kostarz, Igor Kotarski(80’Bartosz Borowski), Zachary Opoń(70’Jakub Klimek), Alan Lasocki, Maciej Leszczyński, Jakub Durawa

Skład Mszczonowianki: Mateusz Osuchowski, Jakub Daniel Żaboklicki, Tomasz Rogoziński(50’Norbert Sadkowski), Piotr Kuzmienko(74’Bartosz Gers), Leon Falęcki, Michał Milewski, Michał Kowalczyk(50’Jakub Biegański), Przemysław Witecki(80’Dejan Dymowski), Mateusz Janus, Karol Wiśniewski