Głos trenera

29 maja 2021, godz. 22:56, 281 wyświetleń

Swoją opinią po meczu z Podlasie podzielił się trener Mszczonowianki Paweł Jakóbiak.

Paweł Jakóbiak – trener Mszczonowianki: Jesteśmy zawiedzeni po tym meczu, ponieważ zagraliśmy bardzo dobry mecz. Spotkanie w pierwszej połowie układał się pod nasze dyktando. Przez całe 45 minut kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe. Niestety przydarzył Nam się jeden błąd a przeciwnik z tego skorzystał i wyrównał stan rywalizacji na 1:1.

Druga połowa była trochę bardziej wyrównana ale mimo wszystko ten mecz powinniśmy rozstrzygnąć na swoją korzyść, ponieważ mieliśmy bardzo dużo sytuacji aby go zamknąć.

Trzeba docenić też przeciwnika, który zdołał ten punkt u siebie wybronić. Gratuluję swoim chłopcom tego, że zagrali bardzo dobry mecz zostawiając dużo zdrowia. Nie pozostaje Nam nic innego jak pracować dalej i czekać na kolejny mecz.