Głos trenera

22 sierpnia 2021, godz. 22:08, 272 wyświetleń

Swoją opinią po meczu z Orłem Baniocha podzielił się z Nami trener seniorów Paweł Jakóbiak.

Paweł Jakóbiak – trener Mszczonowianki: Uważam, że przez 60 minut graliśmy najlepszą piłkę w tym sezonie. Mecz mieliśmy pod całkowitą kontrolą. Graliśmy tak, jak chcieliśmy. Sami się zastanawialiśmy dlaczego schodząc do szatni po pierwszej połowie nie wygrywamy wyżej a tylko 1:0. Oczywiście trzeba oddać przeciwnikowi, który wykorzystał nasze nieporozumienia w linii obronnej i ten wynik odkręcił dzięki swojej dobrej pracy. Druga połowa była już bardziej wyrównana. Z przebiegu całego meczu jesteśmy zadowoleni z tego punktu, który uratowaliśmy w 93 minucie. Trzeba to docenić, ponieważ Orzeł jest bardzo dobrym zespołem a także z tego, że z ciężkiego terenu wywozimy punkt. Z tego należy się cieszyć. Gratuluję moim chłopakom, ponieważ zasłużyli na niego.