Głos trenera

01 października 2023, godz. 10:23, 268 wyświetleń

Po spotkaniu z Mazurem Karczew swoją opinią podzielił się z Nami trener Mszczonowianki Piotr Kocęba

Piotr Kocęba – trener Mszczonowianki: Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Zaczęliśmy bardzo mocno i już po 15 minutach powinniśmy prowadzić nawet 4:0, ale zabrakło skuteczności. Ten mocny początek trochę nas uśpił i w naszą grę wkradła się nonszalancja. Straciliśmy gola i doszedł element nerwowości, ale na szczęście tuż przed przerwą znów wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie i to bardzo mocno ustawiło drugą połowę. Szkoda, że nie zamknęliśmy meczu kolejną bramkę i do końca trzeba było być mocno skoncentrowanym, aby nie pozwolić Mazurowi na złapanie kontaktu. Brawa dla zespołu, że znów z trudnego terenu wywozimy komplet punktów i w dobrych nastrojach szykujemy się na kolejny maraton spotkań