Głos trenera

23 listopada 2023, godz. 22:16, 253 wyświetleń

Swoją opinią po spotkaniu z Błonianką podzielił się trener Mszczonowianki Piotr Kocęba.

Piotr Kocęba – trener K.S Mszczonowianki: To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu i dopisujemy sobie zasłużone 3 punkty. Od początku spotkania mocno ruszyliśmy na rywali i stawarzaliśmy sobie sporo sytuacji. Wynik mogliśmy zamknąć już do przerwy, ale brakowało skuteczności. Po przerwie w końcu udało się przełamać opór Błonianki i zdobyć dwie bramki. Natomiast co najważniejsze potrafiliśmy, poza kilkoma minutami przy wyniku 2:0, kontrolować to spotkanie i zdominować rywala. Fajny akcent na zakończenie tej rundy, bo w dobrych nastrojach możemy rozjechać się na zasłużone urlopy