KS Mszczonowianka

Hit kolejki w Troszynie

11 czerwca 2024, godz. 15:35, 103 wyświetleń  

Rozmiar tekstu: A A A

W najbliższy weekend odbędą się spotkania 33 kolejki piłkarskiej IV ligi Mazowieckiej. W niej najciekawiej zapowiada się spotkanie w Troszynie, gdzie miejscowy K.S CK Troszyn podejmie Mszczonowiankę. Równie ciekawie powinno być w Błoniu, gdzie dojdzie do starcia drużyn walczących o utrzymanie Błonianka podejmie Mazura Karczew oraz w Raszynie, gdzie K.S Raszyn powalczy z Marcovią. Nas będzie interesowało to pierwsze starcie.

Zarówno zespół z Troszyna jak i Mszczonowa w obecnym sezonie przez długi okres walczyły awans a o dobrej formie świadczy ich pozycja w ligowej tabeli. Troszynianie są na miejsce trzecim a mszczonowianie na miejscu piątym.

W poprzedniej rundzie w meczu pomiędzy tymi zespołami padł remis 2:2. Teraz mimo że obie drużyny będą walczyć już tylko o prestiż emocji na pewno nie zabraknie. Która z drużyn okaże się lepsza w tym starciu? Przekonamy się o tym w sobotę 15 czerwca. Początek meczu K.S CK Troszyn – Mszczonowianka zaplanowano na godzinę 13:00.


Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. KS Mszczonowianka nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.