IV liga: Mazowsze z niespodzianką, Oskar przegrał, Warka z podejrzeniem COVID19

12 października 2020, godz. 02:45, 308 wyświetleń

Trzy mecze w IV lidze z udziałem drużyn z naszego regionu zostały zaplanowane na sobotę. Rozegrane zostały jednak tylko dwa, bo trzech piłkarzy KS Warka ma podejrzenie zakażenia koronawirusem i mecz z Tygrysem Huta Mińska został odwołany. Szans na zdobycie kompletu punktów nie wykorzystał grający u siebie Oskar Przysucha. W Garwolinie niespodziankę sprawiło Mazowsze Grójec.

Niezwykle wyrównany i zacięty mecz obejrzeli fani w Przysusze. To jednak rywale, na pięć minut przed zakończeniem konfrontacji zadali decydujące trafienie z rzutu karnego.

Piłkarze Wilgi Garwolin do tej pory u siebie nie przegrali. W sobotnie popołudnie psikusa sprawili im gracze Mazowsza Grójec, którzy już przed przerwą po trafieniach Żebrowskiego prowadzili 2:1. W drugiej odsłonie każda ze stron zdobyła po jednym golu i triumf grójczan stał się faktem!

OSKAR PRZYSUCHA - POGOŃ II SIEDLCE 1:2 (1:1)
Bramki: Zagórski (30.) - Burkhadt (15.), (85. - karny)
Oskar: Grzyb - Włodarczyk, Sala, Gromski, Wicik, Kornacki, Czarnota, Zagórski, Szczodry, Nogaj (65. Kowalczyk), Janiszewski (75. Bojek).

WILGA GARWOLIN - MAZOWSZE GRÓJEC 2:3 (1:2)