Juniorzy młodsi 98: fatalna pierwsza połowa

13 czerwca 2014, godz. 11:36, 262 wyświetleń

Juniorzy młodsi Mszczonowianki przegrali na wyjeździe z LKS Chlebnia 2:8.

O wysokiej porażce podopiecznych Klaudiusza Stusińskiego zadecydowała fatalna I połowa, po której gospodarze prowadzili aż 6:1, a jedyną bramkę dla Mszczonowianki zdobył w 31 minucie Konrad Koziarski (na 3:1).

Po przerwie było nieco lepiej, ale marne to pocieszenie, bowiem mecz zakończył się bardzo wysoką przegraną mszczonowian 2:8. Drugą bramkę dla naszego zespołu w 53 minucie strzelił Mateusz Czerwiński.

Podopiecznym Klaudiusza Stusińskiego do rozegrania pozostało kończące sezon spotkanie z Przyszłością Włochy (Warszawa) na własnym boisku – sobota, 14 czerwca, godz. 11:00.

Skład LKS Chlebnia: Soćko, Tadzik (69’ Dominik Sarnowski), Ryszka, Żakowski, Furdyna (66’ Mateusz Sarnowski), Stefański, Żegliński (57’ Michalak), Wintmiller, Chłystek, Cynowski (59’ Piórkowski), Zwierzchowski.

Skład Mszczonowianki:Rużyk, Czeremurzyński, Sebastian Cymerman, Czerwiński, Cymerman, Mogielnicki, Koziarski, Samoraj, Rogulski, Ciechański (66’ Olesiński), Majewski.