Juniorzy młodsi: efektowna wygrana w Brwinowie

03 czerwca 2014, godz. 11:33, 321 wyświetleń

Juniorzy Młodsi Mszczonowianki pokonali na wyjeździe Naprzód Brwinów 5:1 po bramkach Mateusza Czerwińskiego (2), Damiana Samoraja, Macieja Jasińskiego i Przemysława Majewskiego.

Po pierwszej bezbramkowej połowie worek z bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. Prowadzenie podopiecznym Klaudiusza Stusińskiego dał w 42 minucie Samoraj, skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Czerwińskim. W 51 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastiana Cymermana wynik meczu na 2:0 dla Mszczonowianki podwyższył Majewski. Dwie minuty później gospodarze cieszyli się z bramki kontaktowej, ale po kolejnych 120 sekundach Jasiński ponownie dał Mszczonowiance dwubramkowe prowadzenie. W 58 minucie po zagraniu Samoraja Czerwiński wykorzystał sytuację sam na sam z Ogonowskim i było już 4:1, a wynik meczu na 5:1 w 70 minucie ustalił Czerwiński, który ponownie wykorzystał podanie Samoraja.

Skład Naprzodu: Ogonowski, Matyjasek, Barczyk, Malinowski, Patok, Góral, Płuciennik, Wilczyński-żółta, Słowiński, Żaryn.

Skład Mszczonowianki:Kusik (76’ Rużyk), Czeremużyński, Sebastian Cymerman, Czerwiński, Majewski, Koziarski, Jasiński, Samoraj, Szcześniak, Olesiński (67’Wiśniewski), Krystian Cymerman.