Juniorzy młodsi: wysoka wygrana z Turem

26 maja 2014, godz. 11:31, 327 wyświetleń

W rozegranym 25 maja spotkaniu Regionalnej Ligi Juniorów Młodszych zespół Mszczonowianki Mszczonów po dobrej grze pokonał Tura Jaktorów 6:0. Bramki dla podopiecznych Klaudiusza Stusińskiego zdobyli: Adrian Rogulski 2, Mateusz Mogielnicki 2, Igor Czeremużyński, Konrad Koziarski

Mszczonowianie prowadzenie objęli już w 4 minucie gdy po dograniu Gradowskiego w pole karne piłkę do siatki skierował Rogulski. W 28 minucie po rożnym Mogielnickiego Koziarski odegrał na szesnasty metr, a Czeremużyński ładnym strzałem podwyższył na 2:0. W 38 minucie spotkania po wejściu z piłką w pole karne Mogielnicki ustalił wynik pierwszej połowy na 3:0 dla podopiecznych Klaudiusza Stusińskiego.

Po przerwie dalej ton grze nadawali mszczonowianie i to oni już w 47 minucie prowadzili już 4:0. Bramkę zdobył Koziarski, który dobił strzał Rogulskiego. W 54 minucie po wejściu z piłką w pole karne Sebastian Cymerman wywalczył rzut karny, którego na gola zamienił Mogielnicki i zrobiło się 5:0. Ostatecznie rezultat spotkania został ustalony w 63 minucie, kiedy to po zagraniu Sebastiana Cymmermana Rogulski pokonał golkipera przyjezdnych i ostatecznie Mszczonowianka pokonała Tura Jaktorów 6:0.

Skład Mszczonowianki: Rużyk, Koziarski, Olesiński (52’ Wiśniewski), Rogulski, Jasiński, Mogielnicki, Samuraj, Czeremużyński, Gradowski, Sebastian Cymerman, Krystian Cymerman.