Juniorzy pokonali Wrzos

28 września 2021, godz. 11:05, 198 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 26 września w spotkaniu 5 kolejki II Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych zespół Mszczonowianki 2005 pokonał na swoim boisku drużynę Wrzosu Międzyborów 2005 4:3. Bramki dla podopiecznych Macieja Kleczko i Bartłomieja Szamburskiego zdobyli: Mateusz Janus 2 i Arkadiusz Witecki i Przemysław Witecki

Skład Mszczonowianki: Bartosz Gers, Arkadiusz Witecki, Norbert Sadkowski(46’Kajetan Dzióba), Daniel Żaboklicki, Jakub Pelc,  Michał Milewski, Michał Milewski, Kamil Stępień(70’Jakub Biegański)(91’Igor Sroka), Przemysław Witecki, Mateusz Janus, Karol Wiśniewski

Przez większość meczu strasznie męczyliśmy się. Do 70 minuty graliśmy strasznie nerwowa co przekładało się na nasza grę i rywal prowadził w tym spotkaniu. Dopiero ostatnie 20 minut w naszym wykonaniu było dobre. W tym okresie potrafiliśmy zagrać kilka składnych akcji, co zaowocowało zdobyciem bramek i wygrać to spotkanie. - powiedział trener Bartłomiej Szamburski