Juniorzy: Remis rocznika 98

02 czerwca 2013, godz. 10:46, 239 wyświetleń

W sobotę 1.06 Mszczonowianka 98 rozegrała swój mecz wyjazdowy z drużyną z Chlebni.

Nasza drużyna szybko objęła prowadzenie. Już po niespełna 10 minutach, akcje sam na sam z bramkarzem wykorzystał Karol Gradowski. Następne minuty to całkowita dominacja naszej drużyny. Po przejęciu piłki w środku pola Mateusz Czerwiński prostopadłym podaniem obsłużył strzelca pierwszej bramki, który podwyższył prowadzenie na 2:0. Do końca pierwszej połowy drużyna gospodarzy kilkakrotnie atakowała naszą bramkę. Ich strzały były jednak nieskuteczne. Niestety podczas ostatniej akcji pierwszej części spotkania, Chlebnia zdobyła bramkę kontaktową. Do przerwy 2:1. Początek drugiej połowy to ogromny napór ze strony drużyny gospodarzy. Naszej drużynie trudno było skonstruować składną akcje. W końcu Chlebnia wyrównała. Gospodarze uniesieni bramką wyrównująca coraz częściej atakowali na bramkę Mszczonowianki. Nasza drużyna broniąc się do końca uratowała wynik 2:2.