Juniorzy rozbili Relax

12 maja 2014, godz. 11:29, 309 wyświetleń

W Regionalnej Lidze Juniorów Młodszych drużyna Mszczonowianki z rocznika 1998 wysoko pokonała swoich rówieśników z Relaxu Radziwiłłów 8:1. Bramki dla podopiecznych Klaudiusza Stusińskiego zdobyli: Mateusz Czerwiński 3, Maciej Jasiński, Krystian Cymerman, Mateusz Mogielnicki, Sebastian Cymerman, Patryk Olesiński.

Do przerwy nic nie zapowiadało pogromu jaki czekał radziwiłłowian. Wprawdzie prowadzenie dał Mszczonowiance w 12 minucie Jasiński, ale w 20 minucie goście odpowiedzieli golem Dubieleckiego i do przerwy wynik był remisowy, 1:1.

Po zmianie stron mszczonowianie rozwiązali jednak worek z bramkami. Do siatki Relaxu trafiali: Cymerman (48'), Czerwiński (53', 69', 74'), Mogielnicki (55', 69') oraz Olesiński (76') i mecz zakończył się efektownym zwycięstwem gospodarzy 8:1.

Skład Mszczonowianki: Rużyk (40’ Kusik), Czeremużyński, Sebastian Cymerman, Czerwiński, Krystian Cymerman, Gradowski (69’ Olesiński), Majewski (65’ Szcześniak), Mogielnicki, Jasiński, Samoraj, Rogulski (62’ Koziarski).