Kolejna porażka Mszczonowianki

30 sierpnia 2014, godz. 13:12, 253 wyświetleń

W meczu 5 kolejki IV ligi Mszczonowianka przegrała niestety na własnym stadionie z Ożarowianką Ożarów Maz. 0:2.

Bardzo krótko trwała radość po wygranych derbach powiatu z Żyrardowianką. Już kolejny mecz ponownie sprowadził mszczonowian na ziemię.

Do przerwy w meczu z Ożarowianką podopieczni Tomasza Feliksiaka byli zespołem nieco lepszym, ale nie potrafili swojej przewagi przekuć na sytuacje bramkowe. Kluczowa dla losów meczu okazała się 43 minuta, gdy Adam Siwirski dopuścił się faulu na wychodzącym na czystą pozycję graczu Ożarowianki, za co zobaczył czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko.

W drugiej połowie goście dość szybko skorzystali na grze w przewadze, bowiem już w 50 minucie objęli prowadzenie, a w 70 ustalili rezultat na 0:2.

Mszczonowianka - Ożarowianka Ożarów Maz. 0:2 (0:0)

Mszczonowianka: Czarnecki - Skórzyński, Pastewka (30' Romaszewski), Siwirski, Łojszczyk, Bal (80' M. Feliksiak), Łopata, Cackowski, Pakos, Pociech (65' Kustosz), T. Feliksiak.