Kolejna porażka rocznika 2001

06 kwietnia 2016, godz. 17:14, 313 wyświetleń

Kolejnej wysokiej porażki (0:6), tym razem z FC Komorów, doznała drużyna Mszczonowianki z rocznika 2001.

Trampkarze Mszczonowianki z pewnością nie mogą uznać początku piłkarskiej wiosny za udany, bowiem po raz drugi z rzędu przegrali 0:6. Tym razem katem podopiecznych Bartłomieja Czarneckiego okazała się drużyna FC Komorów.

Rozegrane w Nowej Wsi  spotkanie miało bardzo jednostronny przebieg, mszczonowianie bardzo słabo rozpoczęli mecz i już po pierwszej połowie schodzili do szatni przegrywając 0:3.

Druga połowa również należała do drużyny gospodarzy, naszym zawodnikom ciężko było skonstruować chociaż jedną  składną akcję.

- Ciężko cokolwiek dobrego powiedzieć o takim meczu - podsumował trener Czarnecki. - Szybko stracone bramki ustawiły mecz. Chcemy jak najszybciej zapomnieć o tym występie  i jak najlepiej przygotować się do kolejnego spotkania.

Skład Mszczonowianki: M. Banasiewicz, N. Szymanowski, P. Cieplak, M. Żółtowski, T. Wacławek, W. Szczepański, M. Borowiec, Ł. Kwiatkowski, B. Kociszewski, S. Chyła, W. Kuran (36' P. Wisławski)