Kolejna wygrana rezerw

20 października 2013, godz. 11:04, 244 wyświetleń

Rezerwy Mszczonowianki po bardzo ciekawym meczu pokonały Piasta Feliksów 4:2.

Do przerwy, po strzałach Błaszczaka (19') i Cackowskiego (27), Mszczonowianka II prowadziła z Piastem 2:0 i nic nie zapowiadało w tym meczu emocji. Tymczasem w II połowie gościom wystarczyły 2 minuty (pomiędzy 61' a 63'), by doprowadzić do remisu 2:2. Na szczęście szybko ponowne prowadzenie naszemu zespołowi dał Żygadło (65'), skutecznie egzekwując rzut karny, a w doliczonym czasie gry wynik na 4:2 ustalił Dąbrowski.

Mszczonowianka II - Piast Feliksów 4:2 (2:0)

Mszczonowianka II: Kwiatkowski - Bargieł, Żygadło, Kustosz, Kujawa (80' Luks), Ciesielski, Cackowski, Olech, Migdał (55' Banaszkiewicz), Błaszczak, Dąbrowski.