Małe derby na remis

12 maja 2014, godz. 11:29, 319 wyświetleń

W rozegranym 9 maja spotkaniu Ligi Orlików U-11 zespół Mszczonowianki Mszczonów 1:1 zremisował w derbach powiatu z AP Żyrardów 1:1. Bramkę dla podopiecznych Łukasza Rusinowskiego zdobył Jakub Przybył, a dla miejscowych Oliwier Szewczyk.

Prowadzenie w 25 minucie po strzale Oliwiera Szewczyka objęli gospodarze, jednak w 48 minucie ambicja piłkarzy Mszczonowianki została nagrodzona i Jakub Przybył, wykorzystując prostopadłe podanie od kolegi doprowadził do remisu.

Skład Mszczonowianki: Wacławek, Adamczyk, Momot, Przybył, Stan, Stusiński, Szymański, Szymanowski, Todorović, Witatyk, Wojtczak, Wiśniewski