Minimalna porażka z Pilicą

16 lutego 2014, godz. 11:19, 338 wyświetleń

W rozegranym w Grójcu sparingu Mszczonowianka przegrała z trzecioligową Pilicą Białobrzegi 1:2.

Mimo porażki z Pilicą, trener Rafał Dopierała był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w tym spotkaniu i uznał ten sparing za wyjątkowo pożyteczny. Bramkę dla naszego zespoły strzałem z rzutu wolnego zdobył Tomasz Łopata, który wyrasta na prawdziwego specjalistę od stałych fragmentów gry. Oby tak w lidze!

Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka 2:1 (0:0)

Mszczonowianka (I połowa): Kwiatkowski - Skórzyński, Darnowski, Nawrocki, Czarnecki, Dobski, Bogołębski, Łopata, Mitrowski, Dębowski, Łojszczyk. (II połowa) Kwiatkowski - Mitrowski, Darnowski, Nawrocki, Skórzyński, Łopata (60' Miller), Bogołębski, Ciesielski, Dobski, Białek, Dębowski (70' F. Kustosz).