Młodzież ze zmiennym szczęściem

09 listopada 2015, godz. 16:45, 328 wyświetleń

Ze zmiennym szczęściem radziły sobie w ostatnim czasie drużyny Mszczonowianki z roczników 2003 i 2001.

Ekipa z rocznika 2003 zmierzyła się na własnym obiekcie z wiceliderem rozgrywek UKS Nowa Wieś. Do przerwy prowadzili mszczonowianie 1:0 po bramce z rzutu karnego wykonanego przez Jakuba Przybyła. Niestety, tuż po przerwie chwila nieuwagi obrońców kosztowała Mszczonowiankę utratę bramki wyrównującej, a goście 3 punkty zapewnili sobie strzelając gola w ostatniej akcji meczu, już w doliczonym czasie gry. Mimo bardzo pechowej porażki zespół zaprezentował się z dobrej strony i zasłużył na słowa pochwały.

Mszczonowianka 2003: Wacławek - Stan, Szymanowski, Cyrkanowicz, Stusiński, Wiśniewski Karol,Wiśniewski Kuba, Wijatyk, Wojtczak, Przybył, Momot, Dobrzyński, Szydlik, Adamczyk, Todorović.

***

Dużej sztuki dokonała natomiast drużyna z rocznika 2001, która pokonała na wyjeździe Tura Jaktorów 3:2... grając cały mecz w 9!
Kontuzje, choroby, sprawy rodzinne - to wszystko sprawiło, że na przedmeczowej zbiórce stawiło się tylko 9 graczy. Mimo to podjęto decyzję, by na mecz do Jaktorowa jechać i okazało się, że była ona słuszna.

Mimo gry w podwójnym osłabieniu momentami Mszczonowianka potrafiła zepchnąć gospodarzy do defensywy. Do przerwy jednak było bez bramek, a gdy po zmianie stron gospodarze w odstępie 2 minut zdobyli 2 bramki, wydawało się, że jest po meczu. Tymczasem podopieczni Marka Kaflika pokazali ogromny charakter, bo dzięki dwóm trafieniom Patryka Cieplaka udało się im doprowadzić do remisu, a w końcówce Patryk Wisławski wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy i zapewnił Mszczonowiance 3 punkty!

Mszczonowianka 2001: Kuran, Szymanowski, Cieplak, Borowiec, Wiśniewski, Wisławski, Mogielnicki, Żółtowski, Chyła.