Mszczonowianka 2-1 Polonia Iłza

15 września 2012, godz. 13:45, 356 wyświetleń

W sobotę 15 września na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół Polonia Iłża. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Naszego klub 2-1.

Od samego początku byliśmy zespołem dominującym na boisku. Po grze piłkarzy z Iłży widać było że wywiezienie jednego punktu ze Mszczonowa będzie dla nich sukcesem. W 20 minucie bardzo silnym strzałem próbował pokonać bramkarza gości Konrad Romański, ale piłka o centymetry mija bramkę Polonii. Kilka minut później w 25min. bardzo dobre dośrodkowanie Tomka Łopaty wykorzystuje Konrada Romański i pokonuje celnym strzałem bramkarza gości. Wynik podwyższa w 35min. Łojszczyk Kamil precyzyjnym strzałem w światło bramki, nie dając bramkarzowi żądnych szans. Kilka sekund później Polonia mogła strzelić gola kontaktowego, ale bardzo dobrym refleksem wykazał się nasz bramkarz Mariusz Osiński broniąc strzał z dziesiątego metra. W końcówce pierwszej połowy Polonia w zamieszaniu pod Naszą bramką zdobywa gola kontaktowego. Wynik do przerwy 2-1 dla Mszczonowianki. Druga połowę mogliśmy rozpocząć bardzo dobrze. Silnym strzałem zza pola karnego próbował pokonać bramkarza Polonii Tomasz Łopata ale piłka odbiła się tylko od poprzeczki. W 75min. mocnym strzałem w polu karnym z główki strzelał Gołka Łukasz ale piłka kolejny raz mija bramkę gości. Mieliśmy kilka dobrych okazji do podwyższenia wyniku, ale albo strzelaliśmy w poprzeczkę albo minimalnie obok bramki, a także w niemal 100% sytuacjach w bramkarza. W drugiej połowie nie zdołaliśmy podwyższyć już wyniku i mecz zakończył się Naszym zwycięstwem 2-1.

Przed rozpoczęciem spotkania Nasz zawodnik Michał Dumała otrzymał od władz klubu symboliczne podziękowanie z okazji zakończenie kariery. Michał rozegrał w barwach Mszczonowianki 250 spotkań. DZIĘKUJEMY.