Mszczonowianka 3-1 Victoria Sulejówek

05 września 2012, godz. 13:44, 260 wyświetleń

W środę 5 września na własnym stadionie podejmowaliśmy zespół Victorię Sulejówek. Mecz zakończył się Naszym zwycięstwem 3-1.

Początek spotkania rozpoczęliśmy troszkę nerwowo. Mogli wykorzystać do goście już na samym początku . Bardzo dobry strzał zawodnika Victorii głową w światło bramki omal nie pokonał naszego bramkarza. Na szczęście Mariusz Osiński efektowną paradą wybija piłkę w poprzeczkę bramki. W 10 minucie Konrad Romański próbował pokonać bramkarza gości głową, ale piłka o centymetry mija bramkę. W 25 minucie wychodzimy na prowadzenie. Bardzo dobra akcja skrzydłem Łukasza Kakietka i dośrodkowanie w pole karne spowodowały że gracz Victorii niefortunnie wbija piłkę do własnej bramki. W końcówce pierwszej połowy goście mieli jeszcze jedną dogodną sytuację, ale fantastyczną interwencją popisał się kolejny raz Mariusz Osiński. Wynik próbował podwyższyć strzałem z daleka Skórzyński Tomasz ale bramkarz wykazał się refleksem. Do przerwy 1-0. Drugą połowę rozpoczynamy bardzo dobrze. W 55 minucie w polu karnym faulowany jest Łukasz Kakietek. Pierwsza decyzja sędziego była taka że Łukasz chciał wymusić karnego, ale po konsultacji z sędziom bocznym przyznaje nam zasłużony rzut karny. jedenastkę pewnie wykonuje Jankowski Kamil, Prowadzimy 2-0. Szansę podwyższyć wynik miał Pastewka Łukasz,ale piłka po jego strzale minimalnie mija bramkę gości. Wynik udaję Nam się podwyższyć w 70 minucie. Do bramki Victorii strzela Konrad Romański. Goście odpowiedzieli w końcówce spotkania golem honorowym. Mecz zakończył się zasłużonym Naszym zwycięstwem 3-1.