Mszczonowianka gromi KS Warka

24 września 2015, godz. 15:28, 333 wyświetleń

Mszczonowianka nie miała problemów z pokonaniem "czerwonej latarni" rozgrywek - KS Warka. Mecz zakończył się wynikiem 7:1, a bramki dla drużyny Rafała Smalca strzelali: Gregorowicz 3, Paweł Jakóbiak 2, Pociech i Walewski.

Ostre strzelanie w tym spotkaniu już w 3 minucie rozpoczął Bartłomiej Walewski, a w 8 minucie na 2:0 podwyższył Damian Pociech. Potem za destrukcję defensywy KS Warka zabrał się Marcin Gregorowicz, który trzykrotnie trafiał do siatki w 19, 30 i 52 minucie. Jego bramki przedzielił jednak gol dla gości w 36 minucie, gdy goście wykorzystali chwilę dekoncentracji w szeregach Mszczonowianki. Dzieła zniszczenia dokończył Paweł Jakóbiak, który w 77 minucie podwyższył na 6:1, a w 88 ustalił rezultat skutecznie wykonując rzut karny.

Wysokie zwycięstwo z pewnością pozytywnie wpłynie na morale zespołu, który teraz czekają emocjonujące derby powiatu z Żyrardowianką. Lokalni rywale słabo zaczęli sezon, ale w dwóch ostatnich spotkaniach odnieśli zwycięstwa, zatem mecz derbowy zapowiada się niezwykle ciekawie i emocjonująco. Spotkanie rozegrane zostanie w Żyrardowie w najbliższą sobotę, 26 września, o godzinie 16.00.

Mszczonowianka - KS Warka 7:1 (4:1)

Mszczonowianka: Kwiatkowski - Siwirski, Skórzyński, Cackowski, Łojszczyk - Łopata (77' Urynowicz), Pomianowski, Jakóbiak Przemysław (77' Burchacki), Walewski (70' Jakóbiak Paweł) - Pociech (65' Buszta), Gregorowicz.