Mszczonowianka traci pozycję lidera

29 maja 2014, godz. 11:32, 248 wyświetleń

Bezbramkowym remisem zakończył się wyjazdowy mecz Mszczonowianki z Oskarem Przysucha. Nowym liderem IV ligi została Pogoń II Siedlce.

Wynik remisowy należy uznać za sprawiedliwy, choć do przerwy to gospodarze mieli więcej z gry. Mszczonowianka przebudziła się dopiero w II połowie, ale stworzonych sytuacji nie potrafiła niestety zamienić na bramki. Podział punktów z Oskarem oznacza niestety, że podopieczni Rafała Dopierały stracili pozycję lidera IV ligi na rzecz Pogoni II Siedlce, która w meczu na szczycie pokonała na wyjeździe Ożarowiankę 1:0.

W najbliższą sobotę, 31 maja, o godzinie 14.30 Mszczonowianka podejmować będzie "czerwoną latarnię" rozgrywek PKS Radość.

Oskar Przysucha - Mszczonowianka 0:0

Mszczonowianka: Kwiatkowski - Nawrocki, Cackowski, Pastewka, Darnowski, Łopata, Bogołębski, Ciesielski, Nowak (72' Siwirski), Białek, Łojszczyk (72' Skórzyński).