Mszczonowianka vs. KS Raszyn 2:1

17 listopada 2020, godz. 22:38, 423 wyświetleń

Mszczonowianka – KS Raszyn (Puchar Polski 11.11.2020/21 Grupa Mazowiecki ZPN – Warszawa)

Skład KS Mszczonowianka:
J. Koprowicz (BR), D. Poddębniak, I. Ogłoziński, K. Kucharski (48’ P. Szkopiński), D. Cichocki (65’ P.
Cieplak), M. Janik, S. Janik (60’ W. Gorczyca), T. Chukwuemeka, P. Wójcik, P. Cudny (KPT)(60’ D.
Pociech, M. Nalej (65’ D. Leszczyński)

Skład KS Raszyn:
M. Marcinkowski (BR), K. Trzmiel, K. Kępka, S. Kołosowski, Ł. Malczewski, D. Oleksiak, S. Szewczyk, K.
Bienias, S. Patejuk (KPT), K.Pikus, T. Pietrzak

Mecz rozpoczęła drużyna gospodarzy, już od początku spotkania Mszczonowianka wykazała się grą ofensywną, co zakończyło się bramką Kamila Kucharskiego w trzeciej minucie meczu. Gra toczy się na połowie gości, Mszczonowianie w natarcie, akcja kończy się niecelnym strzałem Kamil Kucharskiego. Po faulu obrońcy drużyny z Raszyna nieudany karny. Do przerwy KS Mszczonowianka vs. KS Raszyn1:0.

Druga połowa zapowiadała się bardzo optymistycznie dla drużyny przyjezdnych. Jednak to Mszczonowianie i wykorzystują rzut rożny, a piłkę w siatce umieszcza Piotr Cudny. 53-cia minuta spotkania 2:0 dla gospodarzy. Po błędzie obrońcy Mszczonowianki i dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę w bramce umieszcza Hubert Pakuła. W doliczonym czasie gry drugą żółtą kartę otrzymał Tomasz Pietrzak z KS Raszyn, co skutkowało opuszczeniem boiska przez tego zawodnika.
Ostatecznie mecz zakończył się wygraną KS Mszczonowianka 2:1