Mszczonowianka wygrała z liderem

21 lutego 2015, godz. 14:43, 297 wyświetleń

W rozegranym w Grójcu sparingu Mszczonowianka pokonała lidera IV ligi Oskara Przysucha 3:2 (1:2) po bramkach Pawła Jakóbiaka (2) i Kamila Łojszczyka.

Spotkanie Mszczonowianki z Oskarem od początku miało wyrównany przebieg i jak na sparing było emocjonującym widowiskiem. Wynik otworzył zespół Oskara, który w 8 minucie wykorzystał błąd w ustawieniu mszczonowskiej defensywy. Po objęciu prowadzenia lider IV ligi chciał pójść za ciosem, osiągnął lekką przewagę optyczną, ale niewiele z niej wynikało. Mszczonowianie natomiast doszli do głosu po około 25 minutach, wówczas stworzyli sobie kilka niezłych okazji, ale tylko jedna przyniosła powodzenie po strzale Pawła Jakóbiaka (31'). Zamiast pójść za ciosem podopieczni Dariusza Cackowskiego jeszcze przed przerwą dali się jednak skontrować rywalom (33') i po 45 minutach to Oskar prowadził 2:1.

Po zmianie stron lepiej prezentowała się już Mszczonowianka, która swoją przewagę udokumentowała najpierw bramką wyrównującą Kamila Łojszczyka (53'), a wynik na 3:2 dla Mszczonowianki w 83 minucie ustalił Paweł Jakóbiak (83'), który był faulowany w polu karnym i sam wymierzył sprawiedliwość strzałem z 11 metrów.

Oskar Przysucha - Mszczonowianka 2:3 (2:1)

Mszczonowianka: Kwiatkowski (46' Czarnecki) - Pakos, testowany, testowany, Siwirski, Romaszewski (46' P. Czarnecki), Przemysław Jakóbiak, Paweł Jakóbiak, Pociech, Łojszczyk, B. Czarnecki.