KS Mszczonowianka

Na zakończenie z Błonianką

15 listopada 2023, godz. 19:41, 243 wyświetleń  

Rozmiar tekstu: A A A

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia 17 kolejka w piłkarskiej IV lidze mazowieckiej. W niej najciekawiej powinno być w Warszawie, gdzie miejscowy KTS Weszło zagra z Ząbkovią. Nas będzie interesować jednak to, co będzie się działo we Milanówku, gdzie Mszczonowianka zagra w roli gościa z Błonianką

Zespół Mszczonowianki przez całą rundę jesienną prezentował niezłą i stabilną formę, co pozwoliło jej po 16 kolejkach 6 miejsce. Błonianka z kolei w poprzednim sezonie występowała jeszcze w III lidze. Teraz jednak zajmuje 10 miejsce, co na pewno jest miejscem poniżej oczekiwań.

Dodatkowego smaczku tego meczu dodaje to, że w Błoniance gra trzech byłych zawodników Mszczonowianki: Sebastian Czapa, Patryk Obiała i Jakub Grzeszak, którzy na pewno będą się chcieli pokazać z bardzo dobrej strony przeciwko byłym swoim kolegom. Natomiast we Mszczonowiance występuje były piłkarz Błonianki Dawid Jarczak.

Która z drużyn, będzie w lepszych nastrojach po ostatnim meczu i przezimuje w dobrych nastrojach? O tym przekonamy się w niedzielę 19 listopada. Początek meczu Błonianka – Mszczonowianka zaplanowano na godzinę 13:00.


Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. KS Mszczonowianka nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.