Niesamowity mecz w Sulejówku!

29 maja 2013, godz. 10:43, 271 wyświetleń

Mszczonowianka po dramatycznym spotkaniu pokonała Victorię Sulejówek 3:2! Mimo, że po 20 minutach podopieczni Rafała Dopierały musieli odrabiać dwu bramkową stratę.

Niestety źle Mszczonowianka rozpoczęła spotkanie w Sulejówku. Już w 5 minucie najskuteczniejszy strzelec ligi - Wojciech Wocial otworzył wynik meczu strzałem z ostrego kąta. 15 minut później Wocial zagrał do nabiegającego w pole karne Starosza, który spokojnym strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie Victorii. Jeszcze przed przerwą podopieczni Rafała Dopierały zdobyli bramkę kontaktową. Piotr Nawrocki bezpośrednim strzałem z rzutu wolego zmniejszył straty. Do przerwy 2:1.

Wszystko rozstrzygnęło się w końcówce drugiej odsłony. Najpierw w 74 minucie Piotr Nawrocki zdecydował się na strzał z dystansu i piłka po rykoszecie wpadła do siatki Victorii! Tym samym "Nawrot" zdobył swoją 4 bramkę w sezonie. Niespełna  3 minuty później Kamil Mitrowski strzela zwycięską bramkę! W samej końcówce spotkanie zostało przerwane na kilka minut ze względu na szalejącą burzę nad stadionem w Sulejówku.

Mszczonowianka po pełnym emocji i walki meczu pokonała Victorię Sulejówek 3:2! Dzięki tym trzem punktom Mszczonowianka przesunęła się o jedną pozycje w tabeli, wyprzedzając Sparte Jazgarzew. Najbliższy mecz nasza drużyna rozegra w niedziele z rezerwami Znicza Pruszków.