Niespodziewana porażka!

28 października 2019, godz. 00:39, 285 wyświetleń

Kompletnie nie tak potoczył się pojedynek Mszczonowianki w Józefowie. Nasi piłkarze ponieśli dotkliwą porażkę z dużo niżej notowanym przeciwnikiem, czym skomplikowali sobie nieco sytuację w tabeli.

W poczynaniach Naszej drużyny widać było bezradność , a większość ofensywnych akcji kończyła się zazwyczaj wybiciem obrońców bądź pewną interwencją dobrze dysponowanego tego dnia golkipera Józefovii.
Od pierwszego gwizdka Mszczonowianka ruszyła do przodu i kontrolowała przebieg gry. Atak pozycyjny nie przynosił jednak żadnych skutków. W pierwszej połowie oprócz zamieszania po stałych fragmentach gry, Nasi piłkarze nie zagrozili bramce gospodarzy ani razu. Ci z kolei w ciągu kilku minut przeprowadzili 2 groźne kontrataki i po jednym z nich w polu karnym napastnika Józefovii faulował Daniel Leszczyński. Rywale wykorzystali strzał z 11 metrów i do przerwy wynik spotkania to 1:0.

Po przerwie Nasza drużyna ponownie zaczęła ofensywę, ale brakowało ostatniego, dokładnego podania bądź celnego strzału. Piłkarze Mszczonowianki bili głową w mur, a dobrze ustawiona drużyna gospodarzy skutecznie broniła się przed atakami. Po kilkunastu minutach gry, piłkarze Józefovii przeprowadzili kolejny groźny kontratak i podwyższyli prowadzenie.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Piłkarze Mszczonowianki ponieśli wstydliwą porażkę i w złości opuszczali murawę w Józefowie. W następnej kolejce Nasz zespół podejmie u siebie MKS Piaseczno. Nasi najbliżsi rywale również stracili nieoczekiwanie punkty remisując 2:2 z Unią Warszawa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę na stadion.

Skład: Leszczyński, Ogłoziński, Poddębniak, Gorczyca, Janik, M-Janik S-Wójcik-Hernik-Gruszczyński, Kucharski, Cudny oraz Pociech, Gliński